Kuchyně jak má být

Domácnost a nábytek

Máte novou kuchyň nebo Vaše stará prošla právě rekonstrukcí? Co ale ty staré nevzhledné příbory a různé kuchyňské náčiní, které už svým opotřebením ztrácí svůj účel a o parádě ani nemluvě? Je jasné, že by to chtělo trochu modernizace. Právě to Vám může ještě chybět k dokonalosti a k Vašemu pocitu, že vše je již opravdu perfektní!

A aby to opravdu perfektní bylo, stačí si vybrat kuchyňské náčiní značky Fiskars. S touto značkou si domů odneste prvotřídní kvalitu, skvělý design a záruku dlouhé životnosti. Pokud Vám tedy doma ještě straší nějaké ty hliníkové příbory, tak pryč s nimi!

Nahradit je můžete například soupravou příborů Functional Form 856216. Jedná se o matné, designově jednoduše řešené příbory pro 4 osoby.  Materiálem je nerezová ocel a příbory lze samozřejmě mýt i v myčce. Značka Fiskars myslí i na děti, můžete tak pro ně vybrat například soupravu dětského příboru Sputnik 102524.

Jenže co by byla kuchyně bez pořádně ostrých nožů? Jen taková místnost s lednicí.. Proto je potřeba vybrat kvalitní nože s pěkně nabroušeným ostřím.  A aby pro Vás například porcování masa nebylo noční můrou, naše rada zní, sáhnout po nožích právě značky Fiskars. A pokud už jsme u příborů zmínili modelovou řadu Functional Form, musíme v tom přeci pokračovat. Své uplatnění v každé kuchyni jistě najde nůž Fiskars kuchařský 857311, vhodný především pro krájení zeleniny a masa. Na chleba je zase ideální model Fiskars 857105, jeho ostří je z kvalitní japonské oceli a je dlouhé 23 cm. V kuchyni ale jistě nejednou sáhnete po noži snídaňovém, filetovacím, porcovacím…zkrátka po značce Fiskars!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang