Multifunkční mikrovlnné trouby

Spotřebiče

Zřejmě není užitečnějšího pomocníka v kuchyni, než je mikrovlnná trouba. Bez nějakých těch spotřebičů a pomocníků se leckdo ještě obejde, ale to se o mikrovlnné troubě zkrátka říci nedá. Navíc pokud se jedná o multifunkční mikrovlnnou troubu s grilem, elegantním designem a od spolehlivého výrobce, není o tom pochyb! Pojďte se tedy podívat na to, jak taková mikrovlnka vypadá a čím vším Vás může překvapit…

Když hovoříme o multifunkční mikrovlnné troubě, opravdu ji lépe vystihnout nelze. Jen řekněte, kde pohromadě naleznete gril, vaření v páře, rychlé rozmrazování, horkovzdušnou funkci a ještě spousta dalších. No přeci jedině v případě mikrovlnné trouby Whirlpool FT 339 SL. My se na ní podíváme ale ještě blíž.

Pro mikrovlnné trouby od značky Whirlpool je typická 3D distribuce mikrovln, která umožňuje stejnoměrné prohřátí pokrmů. Zajímavá je patentovaná funkce Crisp, sloužící pro zapékání potravin shora i zespodu. Je vhodná pro ohřívání či pečení pizzy, ale snadno připravíte i vajíčka se slaninou! Dávno jsou pryč doby, kdy se  horkovzdušná funkce připisovala jen k funkcím sporáků. Funkci horkého vzduchu, totiž můžete využít i u mikrovlnné trouby Whirlpool FT 339 SL a upéct si pečivo, moučníky, anebo i brambory ve slupce! V této mikrovlnce můžete také rozmrazovat, a to pomocí funkce Jet Defrost, tedy pardon, dokonce superrychle rozmrazovat.

Perličkou je také vaření v páře. Pokud tedy máte chuť na něco zdravého, není nutno oprašovat parní hrnec, ale stačí jen zapnout mikrovlnnou troubu  Whirlpool FT 339 SL. Znáte také někdy tu situaci, kdy zasednete ke stolu a vyruší Vás zvonek nebo třeba telefon? Nebo chystáte večeři pro svou drahou polovičku a on/ona pořád nejde? Vždyť přeci stačí dát jídlo do mikrovlnky a zvolit funkci Udržování teploty.

Aby zacházení s mikrovlnnou troubou bylo co nejpohodlnější, je Whirlpool FT 339 SL vybavena LCD displejem a dodávána s příslušenstvím, jež zajistí i Vaše bezpečí. V balení tedy naleznete držák Crisp talíře, který Vám zaručí se se nespálíte. Samozřejmostí je i samotný Crisp talíř, grilovací mřížka a pařák. Závěrem ještě něco málo k technickým parametrům. Vnitřní objem trouby je 27 litrů, ovládání je elektronické, barva stříbrná, osm úrovní výkonů a tak dále, a tak dále….Již Vás nebudeme zahrnovat informacemi a zdržovat od Vašeho nakupování na Nakupce.cz. Chystáte se přeci objednat mikrovlnnou troubu  Whirlpool FT 339 SL, nebo ne?

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang