Mikrovlnná trouba – jak vybrat

Spotřebiče

Mikrovlnné trouby jsou nenahraditelné pro ty, co chtějí mít své jídlo ohřáté a chtějí ho mít ohřát hned. Jak si poradit s výběrem mikrovlnky?

Při výběru mikrovlnné tvorby záleží především na jejím objemu, výkonu a funkcích, kterými disponuje. Jaká další kritéria se hodí zohlednit a jak si s výběrem poradit?

Snad v každé domácnosti v dnešní době najdete mikrovlnku. Pokud jí doma přece jen pořád nemáte, pravděpodobně nevíte, o co přicházíte a jaké tento přístroj může mít úžasné funkce. Dosloužila vám stará mikrovlnka a potřebujete novou? Naše moderní mikrovlnky jsou připraveny stát se novými a ještě lepšími pomocníky ve vašich kuchyních. Prodáváme mikrovlnky známých značek, jako je např. AEG, Electrolux, ETA, Whirlpool, Zanussi.

Jaké mikrovlnky si mohu pořídit a k čemu slouží?

Tento úžasný vynález je tak užitečný, že je hřích ho nemít doma! Nabízíme jak volně stojící, tak vestavěné mikrovlnky. Vestavěné spotřebiče se poslední dobou stávají velkým hitem. Pokud si zařizujete kuchyňskou linku, neváhejte a nechte si do ní mikrovlnku zabudovat. Nejenže to vypadá velmi pěkně, ale také ušetříte místo. V naší nabídce najdete monofunkční, ale i multifunkční mikrovlnky a mikrovlnky s grilem.

Musíte vařit každý den, protože máte nejraději teplé a čerstvé jídlo? Nechcete při každém ohřívání vypotřebovat hromady nádobí? Mikrovlnky přinášejí jednoduché řešení. Stačí pokrm naservírovat na talíř a ten pak vložit do mikrovlnky. Jídlo se ohřeje během pár vteřin a bude chutnat jako by se právě dovařilo!

Jaké funkce mohou mikrovlnky mít?

Mikrovlnné trouby jsou čím dál tím výkonnější, umí nejen ohřívat jídlo, ale také rozmrazovat a dovařovat. Průhledným okénkem ve dveřích můžete průběh každého programu pozorovat. Mikrovlnky mají různě velké varné prostory a skleněné otočné talíře. Jejich obsluha je jednoduchá. Přejete si mikrovlnku s nižší spotřebou energie? Žádný problém. Pro bezpečnost provozu může být k dispozici dětská pojistka. Některé mikrovlnky mohou mít zabudovaný gril s několika výkonnostními stupni. Na digitálním displeji, který většina mikrovlnek má, se ve vypnutém stavu ukazuje denní čas.

Mikrovlnky šetří váš čas i peníze!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang