Pečení je možné i v malinké kuchyni

Spotřebiče

Máte doma miniaturní kuchyň, takže jediná Vaše výbava se sestává z mikrovlnné trouby a vařiče? Máte neustále chuť na pečená jídla, ale nemáte je kde připravit, takže si na nich pochutnáváte jen v restauraci? Nabízíme Vám velmi jednoduché řešení.

I vy si můžete vychutnávat skvělá domácí pečená jídla! Nevěříte? Tak se podívejte, co vše nabízí Trouba pečící Primo OV5, s grilem. Jak už název napovídá, je to trouba určená k pečení, její nespornou výhodou je ovšem to, že je stolní. Oproti vestavným troubám je tak nepoměrně menší. Její vnější rozměry jsou 45×29,5×31 cm, takže nezabere o moc více místa než průměrná mikrovlnná trouba. To samozřejmě nijak nemá vliv na schopnost upéct všechna možná jídla.

Trouba pečící Primo OV5, s grilem nabízí rovnou tři užitečné funkce. Jedná se nejen o pečení, můžete využít i funkci grilu a otáčecího roštu. Aby byla zaručena správná propečenost přesně podle Vašich přání, můžete libovolně přepínat mezi horním a spodním ohřevem, případně si zvolit oba způsoby dohromady. Teplotu si můžete nastavit v rozsahu od 100 do 250 °C a dobu pečení až na 60 minut. V příslušenství dostanete k dispozici pečící plech, rošt, grilovací jehlu a držák na vytahování plechu.

S Troubou pečící Primo OV5, s grilem nebude žádné pečené jídlo problém. Ať už si chcete upéct kuře nebo jiné masité pokrmy, připravit si třeba grilovanou zeleninu, nebo upéct lahodné dezerty včetně vánočního cukroví, tato trouba si se vším poradí. Navíc Vám ušetří nejen místo v bytě, ale i peníze.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang