Budíky obvykle zvoní, pípají, drnčí, hrají… a taky jezdí

Domácnost a nábytek

Jestli o sobě šíříte, že nejspíš trpíte spavou nemocí, a proto  se Vám tak těžko ráno vstává a vlastně byste nejraději vůbec ani nevstávali, tak Vás musím upozornit, že ta skutečná spavá nemoc řádí především v Africe. Pokud jste se tedy zrovna z tohoto kontinentu nevrátili, vypadá to spíše na chorobnou lenost. Ale i tu můžete společně s Nakupkou.cz překonat.

Pokud jdete spát večer pozdě nebo za sebou máte náročný den, je jasné že následující ráno jen tak z postele nevyskočíte jako ptáček. Jenže pak tu máme spoustu lidí, kteří se opravdu nazývají lenochy a pravými spáči.

Nakonec ale i ten Honza musel slézt z pece a jít do světa. Pokud tedy nemáte po ruce maminku, která by Vás z postele vyhnala, chtělo by to mít něco v záloze. Jak třeba Clocky!

Už jste pár různých budíků vyzkoušeli a stále na Vás žádný neplatí? A neplatí na Vás už ani kýbl s vodou? To jste tedy těžký případ. Ale samozřejmě i pro Vás se v naší nabídce něco najde!

Jmenuje se Clocky a je to dost akční budík. Proč zrovna tenhle budík by Vás měl dostat ven z vyhřáté postele? Protože jakmile nastane čas vstávat, tenhle nezbedník nekompromisně sjede ze stolu a začne jezdit po místnosti a do toho zvonit a jezdit a zvonit. A to tak dlouho dokud ho prostě nechytíte.

Tenhle parťák Vás prostě nenechá zaspat! Poznámky ze školy za pozdní příchody budou minulostí a pokud šéf má na Vás spadeno, za Vaše neustálé ranní zpoždění, věřte, že nyní mu už nedáte příležitost Vás nachytat.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang