Posaďte se, prosím: Campingový nábytek

Dílna, stavba a zahrada

Co spojuje vášnivé rybáře, fanoušky motoristického sportu anebo třeba vyznavače letního grilování? Tak třeba univerzální židle, které se dají složit, pohodlně přenést a vybalit na místě určení. V naší nabídce několik takových máme a vybere si z nich opravdu každý. Jejich jednoduchost a pohotovost k okamžitému použití z nich dělá velmi oblíbeného letního společníka.

Sedět na zemi? Proč?! Campingové židle nabízí několik výhod v jednom: skladnost, jednoduchost, univerzálnost.

Campingové židle dostanete v omyvatelném obalu a ve složeném stavu nezaberou více místa, než například váš stan. Z obalu je stačí vysunout, jedním pohybem rozevřít a už můžete pohodlně sedět. A používat je můžete nejen při campingu. Pro rybáře jsou nezbytným kusem nábytku pro čas trávený u rybníků či řek a neobejdou se bez nich ani fanoušci motoristického sportu, kteří si svou vášeň nejraději užívají v bezprostřední blízkosti přímo na okruzích. A dalších využití se najde jistě spousta.

Z naší nabídky si můžete vybrat například dětskou campingovou židli CONSTELLATION QUARD CHAIR. Děti si tuhle židličku zamilují. Pěkný “hvězdný” potisk ve tmě dokonce fosforeskuje a židle má navíc polstrovanou zádovou opěrku i sedátko.  Tato židlička je taktéž chráněna proti znečištění speciálním PVC zátěrem. Samozřejmostí, jako u většiny campingových židlí, nechybí ani u této držák na nápoje. Nosnost této židle je 73 kg. Pro holky máme v nabídce také “sluníčkový” motiv židle SOLAR GLOW QUARD CHAIR.

Pro dospělé máme v nabídce celou řadu campingových židlí Coleman nejrůznějších barev a stylů. Všechny se vyznačují nosností až 113 kg. Základní model Coleman Standard Quad Chair Cardinal je v červené barvě a stejně jako ostatní židle z nabídky značky Coleman má speciální povrchovou úpravu proti znečištění. Konstrukce této židle je vyrobena z ocele. Pro náročnější uživatele nabízíme velmi pohodlné skládací židle s hliníkovou konstrukcí, kde jejich tělo bude hýčkat komfortně vyměkčené sedátko a opěrka. Takové modely naleznete pod označením Deck Chair Cardinal. Tato židle je v červené barvě. Vaše volba však může padnout i na model v barvě khaki.

Kromě firmy Coleman máme v naší nabídce campigovou židli značky Campingaz. Tu najdete pod označením Standard Quad Chair khaki a patří do kategorie základních: ocelová konstrukce, nosnost 113 kg, držák na nápoje v opěrce na ruce a povrchová úprava proti znečištění.

Jak jednou tyto campingové židle vyzkoušíte, nebudete chtít sedět v ničem jiném. Ačkoliv se to na nich občas nezdá, jsou skutečně pohodlné a v jejich používání vám vždy vyjdou maximálně vstříc.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang