Vaření kdekoliv – campingové vařiče

Sport a outdoor

Pro svět jsme národem paštikářů. Však to znáte i z mnohých českých filmů: rodinka vyrazí na týdenní dovolenou k moři a celý týden si vystačí se studenou kuchyní. Ovšem i v případě, pokud nechcete utratit horentní sumy navíc navštěvováním místních restauračních zařízení, máme pro vás zajímavý tip na změnu. V současné době je na trhu dostupná celá řada přenosných vařičů, jejichž koupě vás rozhodně nezruinuje. Vyberte si z naší nabídky ten, který vám bude nejvíce vyhovovat a vařte si na dovolené dle libosti i z jiných ingrediencí, než pouze z chleba a pomazánky. Většinu vařičů máme skladem!

Campingové vařiče můžete využít nejrůznější způsobem. Poslouží na dovolené u nás i v zahraničí, dobrými pomocníky mohou být i na chatě či chalupě a jistě vás okamžitě napadne spousta dalších aktivit, při kterých se rádi neobejdete bez teplého jídla, aniž byste nutně potřebovali zdroj elektřiny či plynovou přípojku. V naší nabídce si můžete vybírat z následujícíh vařičů:

Od firmy Coleman máme v nbaídce tyto:

F1 SPIRIT KIT

Tento turistický plynový vařič byl navržen dle potřeby turistů. Nádoba se změní na kompaktní přenosné pouzdro pro vařič. Součástí je též odnímatelný držák. Snadnější obsluhu si tedy nelze představit. Výkon hořáku (3100 W) zaručuje bezproblémové celoroční vyvařování. Cenově je dostupný pro nejširší turistickou veřejnost. Vařič z nerezavějící oceli s vroubkovanými sklopnými raménky je příznivý pro pokládání nádob. Pouzdro chrání vařič před poškozením během transportu. Celá sada obsahuje: vařič F1Spirit, textilní obal, 2 hliníkové varné nádoby a 1 držadlo.

– F1 SPIRIT. Turistický plynový vařič, jehož předlohou je nedostižný profesionální, horolezecký vařič Coleman F1 Lite. Spirit obětoval oproti F1 Lite pár gramů navíc, aby byl maximálně odolný a praktický při obsluze. Se svými 108 g ale i tak patří do kategorie nejlehčích vařičů na trhu. Snadnější obsluhu si nelze představit – po vybalení z transportního pouzdra se prakticky sám “rozklapne” do pracovní polohy. Výkon hořáku (3100 W) zaručuje bezproblémové celoroční vyvařování. Cenově je dostupný pro nejširší turistickou veřejnost.

F1 POWER PZ

Výsledek snahy stvořit nejvýkonnější turistický plynový vařič, který by “utáhl” i vaření ve větších nádobách za nepříznivých klimatických podmínek. Vznikl hořák s výkonem neuvěřitelných 7000 W, velmi odolný proti sfouknutí větrem, který přivede litr vody do varu do tří minut! Výborně poslouží dvojici jedlíků, vícečlenné expedici i turistické rodince. Pro pohodlí obsluhy je vybaven piezo zapalováním.

FEATHER STOVE

Výkonný benzinový vařič pro outdoorové vyvařování za všech klimatických podmínek i ve velkém větru. Exceluje v zimních podmínkách. Zabudovaná čistící jehla automaticky udržuje vařič ve stoprocentní kondici. Snadný rozjezd vařiče, velmi dobrá stabilita nádob na hořáku, rozklápěcí nožičky pro dokonalou stabilitu celého vařiče.  

PULSTAR

Silný benzínový vařič pro outdoorové vyvařování za všech klimatických podmínek i velkém větru. Zabudovaná čistící jehla snadno udržuje vařič ve stoprocentní kondici. Velmi dobrá stabilita nádob na širokých a vroubkovaných podpěrách. Po sklapnutí podpěr k sobě je vařič dokonale skladný. Díky Reflex™ technologii nepotřebuje žádný čas na předehřívání paliva při startování vařiče. Dodáván je včetně skládací hliníkové podložky, hliníkové zástěny proti větru,náhradních těsnících kroužků a textilního obalu.

Od Firmy Cadac si u nás můžete vybrat tento campingový vařič:

– ADVENTURE STOVE SET. Tento vařič je velmi jednoduchý na obsluhu, lehký svou hmotností a výkonný svou výhřevností. Je chráněn proti větru a umožňuje přesnou regulaci. stabilní podstavec umožňuje použít i velké nádoby a tak s ním ohřejete či uvaříte takřka cokoliv.

Firma Campingaz nabízí tyto možnosti vařičů:

– BLEUET CV 300. Spodní část tohoto vařiče je vybavena širokým plastovým podstavcem a tak bezepečnost při manipulaci s tímto vařičem je samozřejmě zaručena. S výkonem 1200 W se neztratí ani mezi svými kolikrát dražšími kolegy. 7 minut na uvaření 1l vody mluví za vše.

– BLEUET MICRO PLUS. Výkonější bráška předchozího modelu nabízí výkon 1300W se kterým 1l vody uvaříte za 5 min a 15 s. Design tohoto vařiče obnáší mimo jiné sklopná raménka pro snadný transport a také nový ergonomický knoflík pro snadnou manipulaci.

– BISTRO-ACTIV. Tento vařič v modré barvě nabízí ideální kombinaci pro piknik, turistiku a denní výlety. Nabízí novou moderní technologii, která Vám umožní vaření, grilování a ohřívání kdekoliv v přírodě či na zahradě. Snadno se udržuje a čistí. Výkon má plně dostačujících 2500W.

– CAMP BISTRO. Stolní vařič modré barvy, který je levnější a méně výkonější alternativou předchozího modelu.

– CAMPING KITCHEN. Tento vařič je dvouplotýnkový a tak usnadní práci gurmánům, kteří se ani na dovolené neobejdou bez specialit vyžadujících složitější přípravu. Oba hořáky mají rodzílné výkony (1700W + 2300W) a k provozu budete potřebovat 10kg PB láhev. Ovládací knoflíky jsou opatřeny dětskou pojistkou a pro bezpěčné umístění i na nerovné ploše slouží nastavitelné nožičky.

– CAMPING DUO PLUS CV. Další dvouplotýnková varianta se dvěma samostatnými ventily na plynové kartuše. Stabilitu vařiče zajišťují siné nožičky. Doba varu činí 4 min a 30 s.

K čemu by však byl vařič bez zdroje energie. U nás si můžete vybrat z široké škály plynových kartuší ať už to budou kartuše Campingaz nebo kartuše Coleman.

Campingové vařiče jsou ideálním doplňkem k vašemu kufru či báglu na dovolenou. Za malý peníz s nimi vykouzlíte bohaté obědy či večeře. A stejně tak poslouží i třeba pro ranní kávičku. Využijete je skutečně hojně, stačí si vybrat z naší výhodné nabídky.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang