CD měniče top

Auto-moto

Rádi cestujete? Často podnikáte dlouhé cesty, při kterých se nudíte? Pak právě pro vás jsou určeny CD měniče, při kterých zvýšíte nejen bezpečnost jízdy, ale také se budete bavit! Nevěříte? Čtěte dál. V této kategorii nabízíme moderní, spolehlivé a kvalitní výrobky značky Pioneer. A co vám takový CD měnič ulehčí?

Jaké CD měniče nabízíme a jak fungují?

Při dlouhé a vyčerpávající jízdě autem je důležité mít kvalitní pomocníky, kteří cestu zpříjemní nejen vám, ale také spolucestujícím. Jeden z takových moderních vynálezů je zajisté CD měnič. Pokud cestujete sami, jakákoli činnost, která odpoutává vaši pozornost od řízení, je velice nebezpečná. Vyměnit za jízdy hudební CD vás může stát více, než si myslíte. Proto by vás mohly zajímat CD měniče, které zabraňují přílišné manipulaci s CD disky a umožňují věnovat vaši pozornost jen a pouze řízení. CD měniče zpřístupní skladby na mnoha discích současně!

Jaké funkce mohou CD měniče mít?

Tyto kvalitní přístroje umožňují přehrávání až několika disků, mezi kterými můžete volně přepínat. CD měniče přehrávají většinu formátů, např. DVD-Video, DVD-R, RW, MP3, WMA a spousty dalších. Pro audiovizuální zábavu na zadních sedadlech slouží autonomní provoz s volitelným dálkovým ovladačem.

Ovládání CD měničů není vůbec nic složitého, dotekový displej a dálkový ovladač by měly být samozřejmostí. A kolik disků CD měniče dokážou obsluhovat? Naše měniče značky Pioneer mají výměnný mechanismus až pro 6 disků!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang