Když je hrnec chytrý

Domácnost a nábytek

Když je hrnec chytrý, tak vám to ušetří spoustu času, práce, místa i peněz. Za ty roky jste již určitě nastřádali spoustu nádobí, hrnců a pánví nebo je dostali darem. A určitě ne všechny vám tak do sebe pěkně pasují a možná jsou už i pěkně zastaralé a ne plně funkční.  A to je přesně ta pravá příležitost seznámit se s výrobky značky Tefal!

Říkáte si někdy, že prostě vaše IQ nestačí na to, abyste všechno to nádobí poskládali do skříňky, tak aby se vám tam snadno vešlo? A stejně vám vždycky někde přečnívá nějaké to ucho či držadlo a skříňka tak nejde zavřít? To je vážně zkouška inteligence a test vašich nervů! S chytrým nádobím od značky Tefal  se vám může ale dost ulevit!

Sada nádobí Tefal L4709852 Ingenio je doslova chytré nádobí. Jeho hlavní výhodou je především snadné skladování. Díky odnímatelným uchytkám je lze jednoduše stohovat či rovnat vedle sebe bez zbytečného zabírání místa. Nikdy se vám nestane, že vám madlo od pánvčky bude bránit v uzavření skříňky.

U sady nádobí Tefal L4709852 Ingenio oceníte dále jeho univerzálnost. Hrnce či pánve lze využít jak na vaření i pečení, jsou vhodné i na přímé servírování a použít je  můžete jak na plynové, elektrické tak i sklokeramické varné desky či sporáky.

Dlouhá životnost hrnců je zaručena povrchem obohaceným safírem, který je odolný proti poškrábání. Povrch je také samozřejmě dokonale nepřilnavý a díky indikátoru teploty ThermoSpot vždy snadno poznáte, kdy můžete začít vařit. Skleněné poklice jsou vybaveny silikonem a perfektně tak přilnou k hrnci.

S nádobím Tefal L4709852 Ingenio se odfoukne nejen vaše kuchyňská skříňka, peněžnka, ale také i vaše nervy.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang