Ideální dárek k Vánocům pro milovníky hazardu

Domácnost a nábytek

V poslední době se, ať už reálně či po internetu, rozmohla karetní hra s názvem poker. Pokerové turnaje v kasinech, v hospodách či na soukromých párty, to je zábava nejen dnešní mládeže. 

Pro ty z Vás, kteří náhodou nevědí o čem je řeč, stručně příblížíme pravidla této karetní hry, ke které je zapotření i hrací sada nejen s kartami, ale mimo jiné i například s hracími žetony – Master 300 v alu kufru s označením hodnot.

Poker je hra pro 2-10 hráčů, která se k nám dostala z USA, má několik variant, ovšem tou nejznámější v dnešní době je Texas Hold´em No Limit. Cílem hry je získat jednu mnoha herních kombinací, přičemž nejnižší je vysoká karta, poté následuje, jeden pár, dva páry, trojice, postupka, barva (flush), full-house (dvojice a trojice), poker (4 karty stejné hodnoty), čistá postupka a nejvyšší hodnotu má královská postupka (10, J, Q, K, A v jedné barvě).

Master 300 v alu kufru s označením hodnot obsahuje celkem 300 žetonů, které se používají v casinech  (v hodnotách 5, 10, 25, 50, 100) , dále 2 sady kare, 5 kostek a 1 dealer button. Tyto všechno “poklady” jsou pěkně uloženy v hliníkovém kufříku, který navozuje pocit profesionality.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang