Deka, která zahřeje

Domácnost a nábytek

Zima na nás udeřila v plné síle a venku mrzne, až praští. Jelikož předpovědi počasí zatím pořád neslibují nějaký posun směrem k příjemnějším teplotám a k příchodu brzkého jara, spousta z nás hledá způsoby, jak se zahřát.

Pokud přijdete z venku zmrzlí, nějakou dobu vždy trvá, než se Vám podaří se dostatečně doma ohřát. Už se nemusíte prolévat litry horkého čaje nebo kávy, pořiďte si vyhřívanou deku. Vyhřívaná deka Sencor SUB 180BE je za pakatel a přitom Vás nezklame v žádném požadovaném ohledu. Je dlouhá 150 cm a široká 80 cm, můžete se tak do ní celí bez problému zachumlat. Síťový kabel je dva metry dlouhý, dosáhne tak do každé zásuvky.

Vyhřívanou deku Sencor SUB 180BE si můžete nastavit na dvě teploty zahřání tak, aby Vám nebylo ani příliš, ani nedostatečně teplo. Samozřejmostí je ochrana proti přehřátí, která zabrání nechtěným nehodám. Deka je vyrobena z materiálu Polar Fleece, který můžete s klidem prát i v pračce. Konektor i kabel jsou odnímatelné, a tak se nemusíte bát poškození elektroniky a můžete deku používat i obyčejným způsobem, bez nutnosti ji zahřívat.  Deka je v béžové barvě, je tak svým vzhledem neutrální a nebude se tlouct s dalším Vaším vybavením.

Pokud nehledáte pouze příjemné zahřátí v zimě, ale i relaxaci a uvolnění, můžete deku používat i přímo lokálně k uvolnění svalů po náročném sportu nebo fyzické práci. Ať už doma nebo třeba na chatě, Vyhřívaná deka Sencor SUB 180BE si určitě u Vás najde své využití.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang