KRÁSA NA HLADINĚ Dekorace pro zahradní nádrže

Dílna, stavba a zahrada

Plánujete si letos pořídit zahradní jezírko či dokonce nádrž?? Dnes je to velmi oblíbené a vaši zahradu to jistě osvěží. Řekněme, že jezírko máte. Teď rybičku a živé kytičky. A co takhle nějakou objemnější dekoraci. Vhodně zvolené a naaranžované dekorace jezírko ozvláštní a stane se perlou vaší zahrady. Všichni vám budou závidět oázu klidu, které nazdobená vodní nádrž umí vykouzlit.

Pro dekoraci jezírka existuje spoustu „hraček“ kterými ho můžete ozdobit. Jakmile se řekne jezírko, první květina, která se nabízí, je leknín. Leknín bílý je ukazatel čistoty vody. Jeho vypěstování není jednoduché. Nabízíme Leknín bílý Gardena z plastu s průměrem 15cm nebo Leknín bílý Gardena z hedvábí. Na rybníčku je vždycky nějaká kačenka. I vy můžete mít celou kachní rodinu. Kachna divoká Gardena, kachňátko a kačer.

Kachní rodinka je známá a hojně využívaná. Chcete něco elegantního a luxusního? Co třeba osvětlit hladinu jezírka? S Podvodním reflektorem Gardena UL 20 můžete osvítit vodní hladinu z vrchu, nebo směrem ode dna. Tímto reflektorem je možné osvětlit prakticky cokoli na vaší zahradě. Barvu světla ovlivňujete pomocí 4 barevných filtrů. Když už budete osvětlovat zahradu, přece nestačí jen jeden reflektor. Podvodní reflektor Gardena UL 20 S – sada obsahuje všechny položky 3x. Zajímavým spestřením vodní nádrže je Plovoucí svítidlo Gardena FL 160 Je to jako plovoucí světluška. Toto svítidlo je pro mnohostranné náladové osvětlení nádrže, je vyrobeno z plastu odolného vůči nárazům a povětrnostním vlivům. Pokud jste zastáncem takové antické klasiky máme pro vás Chrlič vody Gardena amfora. Poskytuje velmi jemnou dekoraci v designu bronzu.

Jakákoli vodní nádrž či jezírko je nádherné. Zahrada je živější a pestřejší. S dekoracemi pro zahradní nádrže můžete dodat svému jezírku ještě eleganci a luxus. Kreativitě se meze nekladou.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang