Lhát se nevyplatí – šokující detektor lži

Domácnost a nábytek

Pravda zvítězí nad lží a nenávistí – motto naprosté většiny českých pohádek. Pokud se k němu hlásíte i vy a máte pocit, že vás ve vašem okolí někdo přeci jen tak trochu tahá za nos, k pravdě ho donutíte díky elektřině!

Nebojte se, na sado-nakupka.cz jsme se ještě nepřejmenovali. Ale víme, že malá dávka elektřiny nikomu neublíží, naopak s ní může být perfektní zábava. Pokud jí do těla dodají 3 AAA baterie, tak se opravdu není čeho bát.

A teď k té pravdomluvnosti: tento detektor lži samozřejmě “netrestá” toho, kdo mluví pravdu, ovšem se lhaním umí řádně zatočit, resp. dát pěknou šlupku do ruky. Položte zkoušenému tři testovací otázky, na které správně odpoví, aby se detektor nastavil na konkrétního kecala. Poté už se ho můžete ptát na cokoliv, co vás zajímá a budete jen na zkoušeném, jestli vám odpoví pravdu. V případě, že nikoliv, vy to jednoduše poznáte z jeho reflexu. I když velmi slabý, ale přeci jen elektrický proud ho určitě nenechá “v klidu”.

Ať si Vaši přátelé s vámi raději nezahrávají. Máte v ruce “bombu”, která je usvědčí z nepravdivých slov. Vyzkoušet si doma můžete také oblíbenou televizní soutěž na pravdomluvnost, která v nedávné době běžela na televizních obrazovkách.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang