Dokonalá relaxace u Vás doma

Domácnost a nábytek

Každý určitě po dlouhém pracovním dni ocení nějakou příjemnou relaxaci, která mu uleví od bolavých zad či nohou. Napustit si horkou vanu se spoustou pěny a zkrátka ”vypnout” je jednou z možností jak si odpočinout, ale co takhle koupel ještě trochu vylepšit?

Máme pro Vás tip na jeden zlepšovák! Pořiďte si perličkovou koupel do vany Medisana MBH a určitě nebudete litovat. Tato perličková koupel Vám přemění obyčejnou vanu na ozdravné lázně, které Vás skvěle přípraví na další den.

Budete krásně odpočatí a určitě se Vám bude druhý den lépe vstávat. Součástí relaxační podložky je dálkové ovládání, se kterým můžete nastavit tři stupně masáže, navíc je vyrobena z příjemného měkkého materiálu a disponuje funkcí automatického vypnutí po dvaceti minutách.

Hlavní předností perličkové koupele Medisana MBH je určitě možnost využití aromatických olejů. Vyměnitelný aroma dávkovač je součástí balení. Tato relaxační podložka je vhodná pro všechny vany, s rozměry 120 cm na 36 cm se určitě vejde do každé.

Intenzitu můžete nastavit přímo na podložce nebo úplně pohodlně přes dálkové ovládání. Tak neváhejte a objednejte si tuto vychytávku. Zapomeňte na bolavé tělo a vychutnejte si voňavou perličkovou koupel Medisana MBH.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang