Nastav teplotu a uvař čaj!

Spotřebiče

Jste milovníci zelených a bílých čajů? A chcete si vychutnat jejich dokonalou chuť? Každý takový gurmán vi, že čaj na vylouhování potřebuje přesně tu správnou teplotu. Vyberte si rychlovarnou konvici, která to umí!

Rychlovarná konvice Concept RK-3050 to umí! Tato elegantní rychlovarná konvice značky Concept přináší řadu nesporných výhod. Jednou z nich je termoregulace, tedy nastavitelná teplota na 60 – 100°C.

Je také vybavena funkcí KEEP WARM s možností následné regulace. Tato funkce umožňuje udržení stálé teploty vody na hodnotě 70°C a následnou regulaci teploty pomocí tlačítek +/-. Model je také opatřen 3-násobným bezpečnostním systémem kvůli případnému přehřátí. Takže nemusíte mít strach a můžete nechat konvici vklidu zaplou a jít se koukat na televizi.

Výhodou této rychlovarné konvice Concept RK-3050 je její vzhled. Tělo je vyrobeno z nerezi s vyraženým logem. LCD displej umístěný na podstavci je perfektním skloubením elegance a techniky. V konvici si uvaříte až 1,2 l vody. Takže se skvěle hodí i pro velkou rodinu.

V každé domácnosti nesmí chybět varná konvice. Třeba vaše návštěva bude chtít uvařit čaj a vy ho můžete překvapit i touto moderní rychlovarnou konvicí Concept RK-3050.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang