Správně uvařený čaj

Spotřebiče

Pokud patříte mezi milovníky čaje, tak určitě víte, že různé druhy čajů potřebují na zalití vodu s různou teplotou, aby bylo dosaženo požadovaného vylouhování, uvolnění chuti a aroma. S obyčejnou varnou konvicí je složité dosáhnout požadované teploty a proto pro vás dnes máme tip na takovou “vychytávku” do vaší kuchyně.

Jedná se o varnou konvici Graef WK 702. Graef je jednou z nejznámějších a nejsilnějších německých značek, určitě vás tak nezklame. Tato konvice nabízí příkon 2000 W a kapacitu 1,5 litru.

Stěny nádoby konvice jsou dvojité, vnitřní nerezová stěna a vnější strana z černého akrylu. Předností je také velice atraktivní a moderní design, konvice se tak stane ozdobou vaší kuchyně.

Pokud budete připravovat například japonské čaje, je vhodná teplota 70 °C, pro čaje zelené a instantní nápoje 80 °C a +/- 93 °C na filtrovanou kávu. Pro přípravu vody o různých teplotách jsou k dispozici 4 modře svítící kontrolky, které ukazují teplotu vody osvětlením jednotlivých tlačítek.

Varná konvice Graef WK 702 také disponuje vyjímatelným filtrem vodního kamene a základnou s navíječem přívodního kabelu. S touto konvicí si vychutnáte své oblíbené čaje přesně tak, jak mají být uvařeny.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang