Domeček pro staré plyšáky

Domácnost a nábytek

Pokud jste vaše dítka pod stromečkem zaplavili hromadou nových plyšáků a hraček, určitě už přichází otázka kam s těmi starými? Už zřejmě pomalu vyprchala vaše radost z jejich nadšených výrazů a nahradik ji pocit, že v dětském pokoji je to jako v hračkářství, ve kterém je nezbytné vzít to od podlahy!

Jen si vzpomeňte na své dětství a zkuste si vybavit, jak dopadla stará mrkací pana ve chvíli, když jste pod stromečkem objevili sličnou panenku barbie. Jak dopadly oblíbení angličáci, když jste dostali auto na dálkové ovládání.

Staré hračky ale nemusíte nutně vyhazovat, stačí je jen efektivně uklidit, či uschovat. A jak to provést bezbolestně vám poradíme právě dnes!

Velkou nabídku úložných boxů, nejen do dětského pokojíčku, nabízí značka Wham. Staří plyšáci a hračky si totiž zaslouží důstojný domeček a ne být někde namačkaní v igelitovém pytli ve sklepě, kde budou vlhnout.

Perfektním modelem, který pojme až 100 litrů je úložný box Wham 11883 v modrém provedení. Tento box je vybaven praktickými kolečky a uzavíratelným víkem. Dítka jej tak snad mohou sami přemisťovat a vy nemusíte u úklidu téměř asistovat.

Svým designem se skvěle hodí do každého dětského pokojíku a navíc si můžete být jisti i jeho kvalitou a nezávadností. Obojí dokládají mezinárodní certifikáty.

Pokud by se vám zdál tento model příliš velký, jistě sáhnete po modelu Wham 11882 o objemu 50 litrů nebo modelu Wham 12742 s 32 litrovým objemem. Boxy si můžete vybrat i v různých barevných kombinacích. Možná se jeden zatoulá i do vaší ložnice!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang