Každý chce být v teple. Dopřejte komfort sobě i svému autu

Auto-moto

Zima udeřila. My dospělí se choulíme do svých kabátů a bund, zahříváme se svařákem, své ratolesti halíme do čepic a palčáků,  pejskům oblékáme hřející oblečky, ale myslet bychom měli i na své autíčko. Doplňky, kterými doladíte své auto, se totiž odvděčí i Vám, v podobě pohodlí, které Vám nejen v zimě zajistí.

Co tím máme na mysli? Tak například takový potah na volant z pravé zvířecí kožešiny. Přesně takový je potah Compass SHEEP, béžový. Díky přírodnímu materiálu je příjemný na dotek, a po ránu, Vás jistě mile zahřeje, až budete promrzlí po škrábání auta od sněhu. O výhodách pravé kožešiny by mohli pravěcí lidé z doby ledové dlouho vyprávět, proto není třeba dlouhou uvádět její přednosti.

Pokud by se po nějaké té parádě do auta poohlížela  majitelka vozu, mohl by se jí zalíbit potah Compass BLOOMS, který je navíc doplněn i dvěma návleky na bezpečnostní pás. Tento potah je doplněn o sympatické květinové vzory, které Vám podpoří dobrou náladu a věřte, že nějaké to hulvátství na silnicích Vás jen tak nerozhodí.

Návleky na bezpečnostní pásy jsou taktéž skvělým doplňkem, který navíc přináší pohodlí, které je hlavně při dlouhých cestách významným faktorem ovlivňující kvalitu jízdy. Tímto setem zajistíte pohodlí i pro Vašeho spolujezdce.

Aby to dnes bylo spravedlivé, nabídneme samozřejmě i něco pro pány! Potah volantu Compass TIGER je pro správné dravé mužské, kteří ale při své dravosti myslí na bezpečnost.

Zesílená konstrukce potahu je velice příjemná do ruky a s motivem Tiger, si prostě budete připadat jako král silnic. S tímto motivem navíc existuje mnoho různých doplňku do Vaše vozu, například potah na sedačky, koberečky, clona a další. Rozjeďte to s motivem Tiger ve velkém stylu!

Svoje autíčko si můžete vyladit i dalšími doplňky, ať už v elegantním či sportovním stylu, které naleznete v sekci drobný tuning. Ve Vašem autě by však nikdy neměla chybět autolékárnička a v zimních měsících samozřejmě nemrznoucí směs do ostřikovačů.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang