Nastal ideální čas na džusy

Spotřebiče

Kdy jindy je vhodnější doba na přípravu a hlavně konzumaci ovocných šťáv a džusů, než teď v létě! Pokud jste zvyklí mačkat si jen pomeranč pomocí toho nejjednoduššího mechanického lisu na citrusy, můžete snadno přijít o veškerou energii, kterou jste se rozhodli získat právě z čerstvě připraveného džusu.

Takže pojďme najít jednodušší a hlavně snažší způsob, jak bleskurychle a hlavně pohodlně připravíte vynikající džus z všemožného ovoce! Řešením je odšťavňovač Philips HR1823/70. Nejedná se o další velký krám do vaší domácnosti, ale o kompaktní a skladný odšťavňovač v bílém provodení s modrými doplňky.

Odšťavňovač má velkou kulatou pěchovací trubici do níž není potřeba ovoce pracně překrajovat a zmenšovat. Pro dosažení maximálního objemu šťávy je odšťavňovač vybaven mikrosítkem, díky kterému doslova vyždímáte ovoce do poslední kapky!

Praktickou součástí odšťavňovače Philips HR1823/70 je džbánek na šťávu o objemu 400 ml, který disponuje i víčkem a bezpečně tak uchovává veškeré chutě i vitamíny a například v lednici nehrozí žádné vylití. Samotný proces odšťavňování probíhá nepřetrřžitě a zbylá dužina končí v odnímatelné nádobě o objemu 500ml.

Nejvhodnějším ovocem pro skvělý džus je to s velkým obsahem ovocných šťáv, jako je ananas, jablka, meloun, hroznové víno, ale třeba i zelenina jako je okurka, mrkev, rajče či červená řepa. Můžete si tak namixovat lahodný multivitaminový nápoj přesně podle vašeho gusta. Jen řekněte, jestli se vám už pomalu nesbíhají sliny?

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang