Efektivnější praní prádla

Spotřebiče

Každá hospodyňka chce mít určitě prádlo perfektně čisté, ale zároveň chce také prát šetrně, aby oblečení dlouho vydrželo pěkné. Pokud chcete opravdu efektivní pračku, tak proč si rovnou nepořídit jednu z nejlepších na trhu? Určitě budete maximálně spokojeni!

Máme pro Vás tip na pračku LG F1480TDS6 ve stylovém černém provedení. Pračka se plní předem a má veliká dvířka pro pohodlné naplnění. Kapacita prádla je 8 kg a k dispozici je spousta různých programů a funkcí. Hlavní předností této pračky je parní praní. Tato technologie představuje efektivnější praní, jelikož pára přirozeně uvolňuje vlákna, čímž umožní pracímu prášku proniknout do hloubky a odstranit i odolné skvrny. Díky tomuto způsobu praní se navíc snižuje spotřeba vody i elektrického proudu. Další skvělou funkcí je 6 MOTION – 6 pohybů pro kvalitní a efektivní praní, a to klasický/intenzivní/rozptýlení/tichý/nemačkavý/jemný.

Pokud jste Vy, nebo někdo z domácnosti alergik, tak je pro Vás pračka LG F1480TDS6 jako dělaná. Roztoči, pyl, plísně, srst domácích mazlíčků a podobně, těchto alergenů se těžko zbavuje. Narozdíl od vody ale pára udrží optimální teplotu pro jejich odstranění. V neposlední řadě je tu ještě funkce duálního sprchování, která pro praní využívá jak ohřátou vodu, tak i páru. Tato technika udržuje stálou, vysokou a pro praní optimální teplotu. Zkrátka s touto šikovnou pračkou bude Vaše prádlo jako ze škatulky!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang