Epilátory

Spotřebiče

Epilátor umožňuje mít dokonale hladkou a hebkou pokožku. Co je při nakupování epilátoru důležité a jak si vybrat ten pravý? Dokonale hladká pokožka až po dobu několika týdnů, to je výsledek péče s použitím epilátoru. Epilátorů se nabízí mnoho různých druhů, které se liší zejména určením na konkrétní část těla. Jak na výběr kvalitního epilátoru?

Snad každá žena ví, co obnáší starat se o hladkou a hebkou pokožku. Pomocí nejrůznějších krémů, balzámů, olejíčků či zábalů pečujeme o celé tělo. Nepříjemnou starostí jsou zejména chloupky vyrůstající na nohou, v podpaží, ale i na dalších částech těla. A protože každá žena chce mít kůži jako miminko, měla by mít možnost používat kvalitní přístroje k odstranění těchto otravných nepřátel. Epilátory tyto požadavky zaručeně splňují. Vybrat si můžete z mnoha značek, např. Braun, ETA a mnoho dalších.

Jak epilátory fungují?

Už vás nebaví holit se žiletkou a za dva dny na svých nohou opět nalézt vyrůstající chloupky? Začněte používat epilátory. Proměníte starost v zálibu, snížíte frekvenci holení a budete moci věnovat ušetřený čas důležitějším věcem. Nemusíte se bát ani bolesti z vytrhávání. Většina moderních epilátorů je již opatřena kvalitními funkcemi, které masírují pokožku a zamezí tak nepříjemné bolesti a pálení. Epilátory vás na rozdíl od depilátorů zbaví chloupků i s kořínky, což přináší delší dobu s krásně hladkou pokožkou.

Epilátory a jejich funkce

Epilátory jsou šetrné k pokožce, nezanechávají nepříjemné škrábance ani pupínky. Holení je rychlé a snadné. Pokud si obstaráte epilátor, už nikdy víc se nebudete muset starat o koupi nových žiletek nebo depilačních krémů. Epilátory vám nejen zajistí krásnou pokožku bez chloupků, ale také zvýší sebevědomí. Epilátory mohou disponovat mnoha zajímavými funkcemi. Mezi nejdůležitější patří zastřihovač, možnost holit se pod vodou (vodotěsnost), výkyvná hlava, funkce nadzvedávání chloupků, nástavce pro citlivé partie, ale i na obličej a další. S epilátorem může být dodáván kabel, ale i baterie pro pohodlné holení kdekoli. Kartáček na čištění a pouzdro na cesty zjednoduší vaši péči o nového miláčka.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang