Hoďtě po někom cihlu. Falešnou

Domácnost a nábytek

Jak by se asi tvářil člověk, který by tváří v tvář stál člověku s napřaženou paží a cihlou v ruce? To, že jde o cihlu falešnou, by i na menší vzdálenost rozhodně nepoznal a vy byste se tak mohli skvěle pobavit na cizí účet. Trocha té škodolibosti přece nikdy neuškodí a určitě se pak nakonec nad falešnou cihlou od srdce zasměje i samotná oběť.

Falešná cihla však nemusí sloužit pouze k šoku oběti, která rozhodně netuší, že po ní hodláte hodit neškodnou falešnou cihlu. Tato cihla, která věrně napodobuje tu skutečnou, se výborně hodí také jako dárek pro toho, kdo začíná stavět. Něco na způsob základního kamene. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv způsob věřte, že s touto falešnou cihlou vyrobenou z umělé pěny budete mít úspěch.

I jedno staré moudré přísloví praví: “Lépe házet cihlou falešnou, nežli pravou”, proto vám doporučujeme z naší nabídky originálních dárků právě tento produkt. Ostatně právě zde naleznete celou řadu dalších produktů, které lze samozřejmě také po někom hodit, ale i jinak a lépe využít. Podivejte se na naší celou nabídku.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang