Fén Remington D 5410 pro rychle vytvořený, perfektní účes

Spotřebiče

Tento malý fén, který je určen převážně pro méně náročné uživatele, kteří však chtějí docílit bezchybného účesu, vám zaručí dokonalou ochranu pro všechny typy vlasů. Zahoďte svůj stáry fén a pořidtě si nový Remington D5410 s výkonem 2000 W a dopřejte si tak příjemný pocit během vysoušení vašich vlasů.

Přestože různé fény značky Remington oplývají velice rozličnými vymoženostmi, vždy mají něco společné – skvělý desing a funkce, bez kterých se neobejdete. Stejně jako u praček požadujeme, aby šetřily naše prádlo, spotřebovaly co nejméně času, energie a vody, tak u fénu chceme, aby chránily a nezatěžovaly naše vlasy. Aby se vlasy při vysoušení či jiném upravování nepřepalovaly, je zapotřebí rovnoměrné rozložení tepla, což nám zajistí turmalín – keramická mřížka. Společně s iontovým generátorem, který vysouší vlasy s vysokým obsahem iontů, dosáhnete krásně jemných, upravených vlasů bez krepatého vzhledu.

Jako na většině fénu, ani zde nechybí koncentrátor vzduchu, pro bezchybnou úpravu, odnímatelný filtra a zadní mřížka, 1,8 metrů dlouhý kabel, který vám dovolí opravdovou volnost. Libovolně si také můžete vybrat ze 3 teplot a 2 rychlostí proudění vzduchu. V neposlední řadě vás jistě potěší, že na fén Remington D 5410 se vztahuje záruka 3 roky, což je velice lákavá nabídka. Tak hodně štěstí při úpravě vlasů!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang