Fén Remington D4444

Spotřebiče

Firma Remington je předním výrobcem spotřebičů každodenního použití a z její nabídky bychom vám dnes rádi představili a nabídli Fén D4444 z řady Shine Therapy. Ergonomický tvar, sladěný barevný design, nadstandardní technické parametry a spolehlivost garantovaná značkou Remington dělá z modelu D4444 fén přesně pro vaše potřeby.

Fénování může být rutina, ale nemusí. Patentovanou micro-mist technologii naleznete právě u fénu značky Remington, modelu Remington D 4444. A co vám tato technologie nabízí „navíc“? Odpověď zní příjemně: jemnou mlhu tvořenou směsí vitamínového kondicionéru s avokádovým olejem a vitamíny A, E a D a lesk zvýrazňujících složek.

Rychlé vysoušení a dokonalé rozložení tepla zařídí keramickoturmalínová mřížka, která poslední dobou bezpečně válcuje svou kvalitou a účinností všechny jiné typy dostupných povrchů mřížek. Díky ionizaci můžete dát sbohem krepatění vlasů a užít si jemný styling. K dispozici vám s tímto fénem budou 3 teploty a 2 rychlosti na výběr. Pro naprosté pohodlí je pak dále k dispozici koncetrátor pro vysoušení a přesný styling a také odnímatelný vzduchový filtr a zadní mřížka.

Z naší nabídky můžete tento model porovnat s dalšími výrobky Remington modelelové řady D anebo také s ostatními fény Remington, jenž je na trhu celá řada. Ať už si nakonec vyberete jakýkoliv, vsadíte určitě na kvalitní, spolehlivou a tradiční značku. Důkazem toho je i prodloužená, tříletá záruka na některé výrobky, mezi které patří právě i fén Remington D4444.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang