Fény

Spotřebiče

Ti, kdo se chtějí pyšnit účesem jako z hollywoodského filmu či pařížského mola, budou muset investovat do jednoho zásadního zařízení: fénu. Co je potřeba před nákupem vědět a jak si vybrat kvalitní a spolehlivý fén?

Rádi se staráte o své vlasy, ale nemáte na to moc času? Vadí vám, že po umytí hlavy vlasy dlouho schnou a vy musíte počkat? Pak neváhejte a vyberte si jeden z našich moderních fénů. Zaručeně nebudete zklamáni. Fény mají moderní design. Je pro vás důležitá kvalita? AEG, ETA, BOSCH, Braun, Philips a další světoznámé značky ji zajisté nepostrádají.

Jaké fény nabízíme a co usnadňují?

V dnešní době už má snad každá domácnost ve své koupelně fén. Pokud mezi takové jedince ještě nepatříte, zpozorněte, o hodně totiž přicházíte. A pokud potřebujete nahradit starý fén novým, u nás si jistě vyberete. Fény vám zajisté usnadní práci při stylizování účesu, který se lépe tvoří, když jsou vlasy mokré. Během stylizace vlasy postupně sušíte a dodáváte jim tak požadovaný tvar. Neradi chodíte spát s mokrou hlavou, protože se ráno probudíte s hnízdem místo vlasů? Nyní už nemusíte čekat, až vlasy uschnou. Fény nabízejí řešení. Večer během pár minut vlasy vysušíte a ráno nebudete mít žádné starosti.

Jaké funkce fény mohou mít?

Tyto šikovné přístroje mohou disponovat nejrůznějšími funkcemi. Fény vás ohromí koncentrátorem vzduchu pro sušení a dokonalý styling, ionizátorem pro lesk vlasů bez krepatění a kudrnacení, nastavením několika rychlostí či ventilátorem pro nízkou hlučnost a co nejrychlejší vysušení.

Spousta fénů je vybavena různými nástavci (např. pro rychlé schnutí vlasů) nebo koncovkami. Fény vybaveny keramickým topným prvkem jsou šetrnější k vlasům. Extra impuls chladného vzduchu je výborný pro fixaci účesu. Vyjímatelné mřížka vstupu vzduchu umožňuje velmi snadné čištění.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang