Fritovací hrnec Moulinex Supralys AKG243

Spotřebiče

Také mezi Vaše nejoblíbenější jídla patří hranolky nebo jiné smažené dobroty? Nebo jen čekáte dětskou návštěvu a víte, že malí jedlíci hranolky prostě zbožňují? Ať tak či onak, rádi bychom Vám představili výborného pomocníka při přípravě smažených pochoutek všeho druhu: fritovací hrnec Moulinex Supralys AKG243. Fritovací hrnec Moulinex Supralys AKG243 má velmi příjemný a decentní design, takže se jistě bude hodit i do Vaší kuchyně.


Elektrický příkon fritézy je 1900 W, výkon můžete velmi pohodlně nastavit pomocí termostatu. V návodu k použití naleznete typy a rady, jakou teplotu vybrat, abyste dosáhli při fritování co nejlepších výsledků. Samotná fritovací nádoba je vyrobena z aluminia a je ve fritovacím hrnci Moulinex Supralys AKG243 plně integrovaná.

Obsah fritovací nádoby je 2,2 litru, které se dají naplnit olejem či jiným tukem na smažení. Fritovací koš má vnější spouštění, což zabrání tomu, abyste se při vyjímání koše z fritézy popálili o horký olej nebo páry, které při smažení z pokrmů vystupují. Koš můžete naplnit až 1200 g hranolků. Vaši ochranu proti popálení zajišťuje také tlačítko pro automatické otevírání víka levou nebo pravou rukou, aby otvírání bylo co nejjednodušší.

Průběh fritování můžete sledovat přes kontrolní průzor a o stavu přístroje Vás informuje kontrolka. Pro bližší informace navštivte stránku věnovanou fritéze Moulinex Supralys AKG243, kde je ke stažení také návod k obsluze. Případně se podívejte na celou nabídku fritéz značky Moulinex.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang