Lucifer není jen jméno pro pekelníkav – grily Lucifer

Dílna, stavba a zahrada

Možná jste ani nevěděli, že toto jméno lze přeložit i jako Světlonoš a také se používá jako synonymum pro Venuši, tedy jitřenku. Ale nebojte, nebudeme se zabývat ani peklem, ani vesmírem, díky tomuto názvu se totiž můžeme zaměřit především na grily značky, která nese právě jméno Lucifer. Jen řekněte, jestli tahle tematika není příjemnější…

Nejpříjemnější jsou ale potom hlavně ty pokrmy, které si s pomocí grilů připravíme! Dnes Vám představíme grily Lucifer, jejichž hlavní výhoda spočívá v jednoduchosti. Jednoduché je je postavit, obsluhovat, čistit, skládat i uskladnit! Poměrně jednoduché je i na ně ušetřit, díky jejich ceně se nejedná o citelný zásah do rodinného rozpočtu, do grilování se tak může pustit opravdu každý!

Nejoblíbenějším modelem mezi zákazníky je jistě gril Lucifer ARIZONA. Jedná se o litinový gril, který umožňuje jak horizontální, tak i vertikální grilování. Právě při vertikálním grilování tuk nekape přímo na uhlí a grilování je tak i zdravější. Rozměry grilu jsou 71×33 cm, takže se nemusíte bát pozvat na grilování i Vaše nejširší příbuzenstvo!

Dobrou volbou je dále i gril Lucifer 46, kulatého tvaru a s poklopem. Součástí je několik velmi praktických prvků. Jedním z nich je právě poklop, díky němuž máte možnost regulovat proudění vzduchu (a tím teploty) uvnitř grilu. Šikovným doplňkem jsou i dvě kolečka, která umožňují snadnou  manipulaci i v případě, že je potřeba přemístit gril s právě grilovanými dobrotami. U grilu jistě oceníte i odkládací drátěnou plochu, kam lze uložit různé grilovací náčiní nebo třeba připravené omáčky k masům či přílohy. Součástí grilu je i tác na odpadávající popel.

A do klasické třetice se podíváme ještě na gril Lucifer GRANADA. V podstatě se jedná o spojení dvou výše uvedených modelů. Od modelu ARIZONA si vypůjčil svůj hranatý tvar a od toho kulatého zase odkládací plochy a kolečka. Jeho rozměry jsou 53×32 cm a navíc se tento gril ještě může pochlubit i otočným rožněm.

Nezapomeňte také navštívit kategorii příslušenství grilů, kde naleznete spoustu šikovných doplňků ke grilům nejen značky Lucifer!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang