Naplánujte grilovačku – zahradní gril

Dílna, stavba a zahrada

Jaro už je konečně tady, tak už můžete s přáteli posedět na zahradě a nebo třeba uspořádat nějakou tu grilovačku. Pokud nemáte gril a uvažujete o koupi, tak je opravdu z čeho vybírat. A proč si kupovat nějaký malinký obyčejný, když si za příjemnou cenu můžete pořídit pořádný i s udírnou? Na jeden takový pro vás máme dnes tip.

Jedná se o zahradní gril G21 BBQ small, se kterým bude grilování snadné a zábavné. Tento gril je ideální jak pro grilování, tak i pro uzení, pečení, pomalé vaření či udržování teploty. Dokážete s ním připravit vynikající kulinářské speciality, které na běžném grilu nepřipravíte.

Gril disponuje udírnou, obsahuje dvě topeniště a pečící plotny. Pro přípravu pokrmů můžete do grilu použít dřevo, dřevěné uhlí nebo brikety.

Gril je vyroben ze silného ocelového plechu, který je ošetřen ohnivzdornou barvou. Aby byla zajištěna optimální teplota grilování, tak je víko grilu vybaveno vestavěným praktickým teploměrem.

K dispozici vám je také praktická odkládací mřížka pod grilem, kterou můžete využít třeba na grilovací náčiní či na dřevo. Zahradní gril G21 BBQ small má také dřevěné rukojeti pro snadné a bezpečné otevírání grilu.

Další výhodou je možnost regulace proudění vzduchu na topeniště a kouřovod s vestavěným krytem. S tímto grilem připravíte nespočet pochoutek od steaků, špízů, uzených dobrot až po domácí pizzu či chleba.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang