iClebo – robotický vysavač

Spotřebiče

Naplánujte úklid taky někomu jinému než sobě a nechte za sebe pracovat svého pomocníka iClebo Home Eco. Inteligentní robotický vysavač, který má nízkou spotřebu elektřiny a přitom se rychle nabíjí. Už nemusíte myslet na úklid a zametání, o to se postará iClebo Home Eco.

V dnešní uspěchané době, kdy každý z nás hledá způsoby, jak efektivně využít svůj čas a zjednodušit si každodenní úkoly, se technologie stávají nezbytnými společníky. Jedním z nejzajímavějších a praktických příkladů toho je robotický vysavač. Tato inovativní zařízení nejen usnadňují úklid našich domovů, ale také znamenají revoluci v způsobu, jakým vnímáme udržování čistoty. Připojte se nám, abyste objevili fascinující svět robotických vysavačů, jejichž technologie a schopnosti neustále posouvají hranice toho, co je v domácnosti možné.

Robotický vysavač

Robotický vysavač představuje zcela nový rozměr v oblasti domácí úklidové technologie. S jejich zdokonalenými funkcemi a inovativními schopnostmi se staly nejen praktickým pomocníkem v každodenním životě, ale i symbolizují rychlý technologický pokrok v našich domovech. Díky své autonomii a inteligentnímu řízení robotické vysavače přinášejí úlevu z domácích povinností a zároveň ukazují, jak daleko může technologie zasáhnout do našeho každodenního prostředí.

Robotický vysavač je autonomní zařízení navržené k čištění podlah a koberců v interiéru. Tento chytrý stroj je schopen automaticky navigovat po prostoru, identifikovat nečistoty a prach a následně je vysávat, čímž usnadňuje úklid domácnosti. Robotické vysavače jsou vybaveny různými senzory a technologiemi, které jim umožňují rozpoznávat překážky, přizpůsobovat se různým povrchům a samostatně plánovat trasy.

Tyto vysavače jsou vybaveny baterií, která jim umožňuje autonomní provoz po určitou dobu. Po naprogramování času nebo manuálním spuštění provedou úklid v určeném prostoru a poté se automaticky vrátí na svoji nabíjecí stanici. Mnoho moderních modelů je vybaveno i funkcí mapování, která umožňuje robotickému vysavači vytvářet mapu interiéru a optimalizovat svou trasu pro co neefektivnější vysávání.

Díky robotickým vysavačům mohou lidé ušetřit čas a úsilí vynaložené na úklid domova. Tato technologie se stala stále populárnější díky svému pohodlí a schopnosti provádět úklid i během nepřítomnosti majitelů domu.

Druhy robotického vysavače

Existuje řada různých druhů robotických vysavačů, které se liší svými funkcemi, schopnostmi a cenovými hladinami. Zde jsou některé z hlavních druhů:

 1. Základní robotické vysavače: Tyto vysavače jsou vhodné pro jednodušší úkoly a menší prostory. Mají základní senzory pro navigaci a několik základních funkcí. Obvykle jsou cenově dostupnější než pokročilejší modely.
 2. Pokročilé robotické vysavače: Tyto vysavače jsou vybaveny pokročilými senzory a funkcemi, jako je mapování prostoru, plánování tras, detekce překážek a automatické návraty na nabíjecí stanici. Mohou si pamatovat různé místnosti a vytvářet optimalizované trasy.
 3. Hybridní robotickévVysavače: Některé modely kombinují funkce vysavače s funkcemi mopu. To znamená, že mohou vysávat a zároveň i utírat mokrou nečistotu, jako jsou skvrny na podlaze.
 4. Vysavače s umělou inteligencí: Některé moderní modely jsou vybaveny umělou inteligencí, která jim umožňuje „učit se“ z prostoru a optimalizovat své trasy a reakce na různé situace.
 5. Vysavače s aplikačním ovládáním: Mnoho robotických vysavačů má své vlastní mobilní aplikace, které umožňují uživatelům ovládat je na dálku, plánovat úklid a přizpůsobovat jejich chování.
 6. Specializované vysavače: Některé vysavače jsou navrženy pro specifické úkoly, jako je vysávání chlupatých domácích mazlíčků nebo úklid okrajů a rohů místnosti.
 7. Vysavače s automatickým vyprázdněním: Některé modely jsou vybaveny funkcí automatického vyprazdňování prachu a nečistot do zásobníku. To umožňuje delší provoz bez nutnosti pravidelného vyprazdňování.
 8. Kompatibilita s hlasovými asistenty: Některé vysavače jsou integrovány s populárními hlasovými asistenty, jako je Amazon Alexa nebo Google Assistant, což umožňuje ovládání vysavače pomocí hlasových pokynů.

Každý druh robotického vysavače má své vlastní výhody a omezení, a volba závisí na potřebách a preferencích uživatele.

Funkce robotického vysavače

Robotické vysavače mají různé funkce navržené k usnadnění úklidu a zajištění efektivního čištění podlah a koberců. Zde jsou některé z běžných funkcí, které mohou robotické vysavače nabízet:

 1. Navigace a mapování: Pokročilé vysavače mají schopnost vytvářet mapu interiéru a optimalizovat svou trasu pro co nejefektivnější vysávání. Tím minimalizují opakované přechody a účinně pokrývají celý prostor.
 2. Detekce překážek: Senzory umožňují robotickým vysavačům detekovat překážky a přizpůsobovat svou trasu tak, aby se jim vyhnuly. To zabraňuje srážkám a poškození vysavače či překážek.
 3. Programování: Uživatelé mohou nastavit čas, kdy má vysavač provést úklid. Vysavač se pak automaticky spustí a provede úklid podle nastaveného času.
 4. Automatické nabíjení: Pokud je baterie vysavače téměř vybitá, sám se vrátí na nabíjecí stanici a doplní energii. Po nabití se může vrátit k úklidu na místo, kde přestal.
 5. Detekce schodů: Senzory detekují pokles nebo změnu výšky podlahy, což umožňuje vysavači vyhnout se pádu ze schodů nebo výškových rozdílů.
 6. Filtrace a úklid alergenů: Některé vysavače jsou vybaveny pokročilými filtry, které zachycují alergeny, prach a nečistoty ve vzduchu. To je zvláště vhodné pro osoby trpící alergiemi.
 7. Virtuální zdi a zóny: Uživatelé mohou pomocí virtuálních stěn nebo zónových funkcí určit, které oblasti by měl vysavač vynechat nebo naopak zaměřit.
 8. Mokré vytírání: Některé modely robotických vysavačů mají funkci mokrého vytírání, která umožňuje vysávání a vytírání mokrou nečistotu současně.
 9. Hlasové ovládání: Některé vysavače jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, což umožňuje ovládat je pomocí hlasových pokynů.
 10. Ovládání mobilní aplikací: Mnoho moderních vysavačů má své vlastní mobilní aplikace, které umožňují uživatelům vzdáleně ovládat vysavač, plánovat úklid a sledovat jeho stav.

Tyto funkce jsou jen některé z mnoha, které robotické vysavače nabízejí. Každý model může mít specifické funkce, které jsou navrženy tak, aby co nejvíce usnadnily úklid a zajišťovaly čistotu domova.

iClebo

iClebo je značka robotických vysavačů, která se zaměřuje na vývoj a výrobu moderních a inteligentních vysavačů pro domácnosti. Tato značka se snaží přinášet inovace do oblasti úklidových robotů a zlepšovat způsob, jakým lidé udržují své domovy čisté. iClebo nabízí širokou škálu modelů s různými funkcemi a schopnostmi, aby vyhovovaly různým potřebám uživatelů.

Hlavní rysy robotických vysavačů iClebo :

 1. Pokročilé mapování a navigace: iClebo vysavače jsou vybaveny pokročilými senzory a technologiemi, které umožňují mapování prostoru a optimalizaci tras. To zajišťuje efektivní a pokrývání celého prostoru.
 2. Silný výkon vysávání: Vysavače iClebo jsou navrženy tak, aby měly dostatečný výkon na vysávání různých typů podlah a koberců. To zajišťuje dokonalý úklid a odstranění nečistot.
 3. Filtrace nečistot: Mnoho modelů má pokročilé filtry, které zachycují alergeny, prach a nečistoty ve vzduchu. To je vhodné pro alergiky a pro zajištění čistého vzduchu v domácnosti.
 4. Virtuální stěny a zóny: Uživatelé mohou vytvářet virtuální stěny a zóny, aby omezili pohyb vysavače v určitých oblastech. To umožňuje větší kontrolu nad úklidem.
 5. Hlasové ovládání: Některé modely jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, což umožňuje ovládat vysavač pomocí hlasových pokynů.
 6. Mobilní aplikace: iClebo nabízí mobilní aplikaci, která umožňuje uživatelům vzdáleně ovládat vysavač, plánovat úklid a sledovat jeho stav.
 7. Automatické nabíjení: Vysavače iClebo se po vybití automaticky vrátí na nabíjecí stanici, což zajišťuje nepřetržitý provoz.
 8. Čištění různých povrchů: Tyto vysavače jsou schopny čistit různé povrchy, včetně dřevěných podlah, koberců, dlaždic a více.

iClebo se snaží zlepšovat způsob, jakým lidé udržují své domovy čisté, a nabízí produkty s moderními funkcemi a technologiemi. Díky své široké škále modelů si uživatelé mohou vybrat vysavač, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám a preferencím.

Robotický vysavač iClebo Home Eco

Robotický vysavač iClebo Home Eco se řadí mezi nejtišší robotické vysavače na trhu a tak vás nebude rušit ani při sledování vašeho oblíbeného pořadu. Nemusíte chodit ke svému vysavači, abyste ho zapnuli, ale můžete naprogramovat úklid pomocí dálkového ovladače a nastavit mu i doplňkové funkce.

iClebo Home Eco využívá inteligentního systému iClebo System 4, díky němuž chytře navrhne úklid podlahy. Precizní úklid zaručí několik desítek senzorů, které se postarají o nečistoty jak na koberci, tak na podlaze. Díky sedmi infračerveným senzorům detekuje překážky v daném prostoru a tím i minimalizuje nárazy jak do nábytku, tak i do stěn. Když by nedopatřením narazil do nábytku, určitě se nemusíte bát že by ho nějak poškrábal, nárazník je z měkkého silikonu, který tak zabrání poškrábání.

Dále se vysavač iClebo Home Eco může pochlubit senzorem, který minimalizuje uvíznutí vysavače pod nábytkem či gaučem. Postaví-li se vysavači do cesty nějaká nerovnost, není problém, poradí si i s jeden a půl centimetrovým přejezdem, ale pokud chcete aby přejížděl jen prahy do výšky jednoho centimetru, i to lze nastavit, záleží jen na vás, kde budete chtít uklidit. Jakmile váš vysavač iClebo Home Eco skončí s úklidem, stačí jen opláchnout nádobku a snadno vyčistíte i chlupy od vašeho domácího mazlíčka z rotačního kartáče.

Snadná údržba, nízká spotřeba energie, rychlý úklid domácnosti a to vše díky robotickému vysavači iClebo Home Eco, tak co si víc přát, pomůže vám doma a tak máte čas i na svůj oblíbený pořad, který byste jinak nestihli.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang