Zkuste internetovou banku Zuno

Novinky

Za bankou už není třeba nikam chodit. Člověk ji může mít neustále k dispozici. To je možné s internetovou bankou. Jednu z nejoblíbenějších internetových bank představuje Zuno.

Zuno banka je moderní bankou, která se snaží být ke svým klientům vstřícnější. Tím dosahuje několika způsoby. Především nenutí klienty platit poplatky za běžné služby. Ani nemusí.

Má na provoz nižší náklady než klasická banka s pobočkami, takže si může dovolit poskytovat své služby bez poplatků. U spořicích nástrojů (termínovaný vklad, spořicí účet) nabízí vyšší úrok.

Každému bude vyhovovat, že nebude muset nikam chodit a své peníze bude mít kdykoliv k dispozici. Všechny transakce během chvilky vyřídí prostřednictvím internetového bankovnictví či bankovnictví v mobilu.

I založení běžného účtu probíhá prostřednictvím internetu. Zuno banka funguje pod záštitou silné bankovní skupiny Raiffeisen Bank International. Patří mezi největší banky na světě. Lze si hned založit běžný účet.

Klient si může vybrat ze dvou variant – Účet a Účet Plus. Za většinu služeb spojených s běžným účtem nebude platit. Zdarma je vedení účtu, platby kartou doma i v zahraničí, měsíční výpisy e-mailem a mnohé další služby.

Kdo si bude zároveň i spořit, jistě ocení nástroj „autopilot“, který umožní přesouvání peněz z účtu na spoření a nazpět podle zadaných parametrů. Člověk si jen zadá, kolik chce mít na běžném účtu, a zbylé peníze se budou přesouvat na spoření bez toho, aby si musel účty kontrolovat.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang