Jak se chovat ekologicky?

Dílna, stavba a zahrada

Nebojte, nečeká vás žádná přednáška o tom, že byste se měli chovat ekologicky, při své spotřebě myslet i na generace budoucí a s odpady nakládat nanejvýš hospodárně. Ne že by to snad nebylo důležité, ale určitě to patří jinam. My vám ukážeme, jak se ekologicky zbavit škůdců, skvrn či zápachů.

Pokud už pomalu začínáte vzdávat domácí boj s plísní, zápachem z domacích zvířat či neustále zeleným jezírkem, máme pro vás dobrou zprávu. Nechce bakterie ať si zápasí mezi sebou a nasaďte na ty nežádoucí ty účinné.

Výrobky Subio, které obsahují přírodní bakterie a enzymy budou velkým pomocníkem pro všechny zahrádkáře, pěstitele, chataře a uplatnění najdou i v každé domácnosti.

Čističe zahradních jezírek zajistí, že čistotu vašeho jezírka a rozhodně se nemusíte bát jakéhokoli škodlivého účinku na ryby či rostliny. Směs unikátních biokultur urychluje rozklad nečistot organického původu a ve vašem jezírku tak uvidíte každou rybku!

Pro prevenci vzniku plísní či její potlačení doporučujeme přípravek Subio Stop plísním. Přípravek neobsahuje žádnou chemii a lze ji použít na jakýkoli povrch aniž by tam zanecha stopy či skvrny. Prostředek je navíc bez zápachu a lze ho tak aplikovat kdykoli.

A pokud doma neustále bojujete se zápachem z koček, morčat, křečku, či psů, určitě sáhněte likvidátoru zápachů. Po nepříjemném zápachu, který vzniká z chovu domácích zvířat nezbude ani závan!

Navštivte naší kategorii bio čističe Subio a vyberte jednoduché řešení pro řešení všemožných zápachů, plísní a čistoty ! Jde to i bez chemie a hlavně účiněji.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang