Tip na to, jak se zahřát i bez alkoholu

Domácnost a nábytek

Zimní období a především čas blížících se Vánoc je spojen s vůní svařeného vína a punče. Je to jeden ze způsobů, jak se zahřát. A je to moc dobrý způsob! Jenže ne všichni holdují alkoholu a slabší povahy se raději zahřejí i bez alkoholu. A pokud trpíte pocitem chladu i v teplejších obdobích, nebo máte opravdu studené nohy celoročně, měli by jste číst o to pozorněji!

Neříkám, že se zahřát nemůžete třeba i prací nebo jiným rytmickým pohybem, ale taková Vyhřívaná deka Sencor SUB 180BL, Vám zajistí tepelný komfort bez jakékoli námahy a dřiny. Stejně tak, jako má každý člověk jinak nastaven práh bolesti, i vnímání tepla je u každého z nás jiné.

Proto je důležité mít možnost zvolit si příjemnou teplotu, která vyhovuje každému jinak. Proto je Vyhřívaná deka Sencor SUB 180BL vybavena možností vybrat se ze 2 úrovní teploty. Nemusíte mít tedy obavu, že deka bude až nepříjemně pálit nebo naopak její blahodárné teplo ani neucítíte, vyberete si zkrátka tu, která je Vám příjemná!

Je jasné, že takovou pěkně vyhřátou deku budete používat nejen každý večer. Je proto také nutno myslet na její údržbu. Ta je velice snadná díky odnímatelnému konektoru a kabelu, můžete ji tak snadno vyprat a vyčistit. Vyhřívaná deka Sencor SUB 180BL je z velice příjemného materiálu Polar Fleece, se kterým se budete cítit nejen jako v bavlnce, ale i jako třeba na obláčku. Proč zrovna obláčku? Deka má totiž nebesky modrou barvu. A pokud zrovna modrá barva není Vaším favoritem, mohla by se Vám zalíbit varianta v barvě béžové, kterou naleznete pod názvem Vyhřívaná deka Sencor SUB 180BE.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang