Elegance v kuchyni – kávovary a espressovače

Spotřebiče

Kávovary a espressovače se staly běžnou součástí kuchyní, stejně jako kuchyňské roboty a jiné spotřebiče, bez kterých si každodenní vaření už nedovedeme představit. Kávovar Bosch Tassimo TAS4013EE, červený se stane společníkem, kterého nebudete chtít z kuchyňské linky už nikdy odebrat.

Kávovar Bosch Tassimo TAS4013EE, červený je ideálním pomocníkem, pokud chcete připravit prvotřídní kávu, ať už pro sebe nebo pro přátele. Díky patentované technologii kapslí T Disc přístroj rozpozná typ nápoje podle čárového kódu a přizpůsobí tak velikost nápoju, dobu spaření a teplotu pro jedinečnost každého šálku. Příprava nápojů probíhá okamžitě a bez přenosů chutí z předešlého nápoje. Vybírat si můžete z opravdu rozmanité nabídky teplých nápojů jako je Caffé Crema, Capuchino, Latte Macchiato a mnoho dalších. O každém stavu přístroje vás budou informovat LED ukazatelé a díky automatickému bezpečnostnímu vypínání se nemusíte bát ani o svoji bezpečnost.

Pokud se zrovna červené provedení nehodí do vašeho interiéru, není nic snazšího než si vybrat z naší nabídky espressovačů a kávovarů na Nakupka.cz

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang