Klasické vysavače

Spotřebiče

V žádné správné domácnosti nesmí, mimo jiné, chybět kvalitní, efektivně fungující vysavač. Pokud si zařizujete nové bydlení či chcete nahradit starý vysavač za nový, u nás si zajisté vyberete. Nabízíme klasické vysavače nejrůznějších typů, designů a cenových kategorií. Klasické vysavače dodáváme od celosvětově známých výrobců, jako je např. ETA, Philips, BOSCH, LG, Zanussi, a dalších.

Jak klasické vysavače fungují?

Klasické sáčkové vysavače stále převažují nad ostatními druhy. Bezsáčková technologie jim sice silně konkuruje, ale je nutno přiznat, že spotřebitelé se v některých případech opět vracejí k sáčkům. Již jste vyzkoušeli bezsáčkový vysavač, ale nebylo to ono? Klasické vysavače vás zajisté nezklamou. V sáčku se shromažďují hrubé nečistoty a prachové částice, ale funguje také jako filtr. Kvalitní vysavače mohou mít sáčky z netkané textilie o několika vrstvách, což velice přidává na jejich kvalitě a výkonu.

Jaké mohou mít klasické vysavače funkce?

Tyto přístroje nabízíme ve velmi rozmanitém provedení, kde vás může zaujmout design, cena, ale také výkon či spotřeba. Klasické vysavače mohou disponovat automatickým navinutím přívodního kabele, kovovými trubkami či dálkovým ovládáním na rukojeti.

Měkká zadní kolečka chrání vaši podlahu a prahy před poškozením a ulehčují manipulaci. Klasické vysavače mohou být při provozu velice tiché i při vysokém výkonu – motor nabíhá velmi tiše. Vysavače mohou disponovat tzv. Air flow systémem, což zaručuje absolutní čistotu vzduchu vycházejícího z vysavače.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang