Kojenecké lahve jedině sterilní

Pro děti

Každá maminka se bojí o své dítě. Neustále pečuje o to, aby bylo všechno dokonale čisté. Vše se musí 10x umýt, abychom se zbavili všech nechtěných bakterií. Proč to ale dělat složitě, když to jde jednoduše. K tomu je však zapotřebí sterilizátor, který Vám zaručí, že zničí veškeré bakterie.

Kojenecké lahvičky se špatně umývají díky útlému a podlouhlému tvaru. Je velmi důležité hlídat, aby lahvičky byly opravdu důkladně vypláchnuté. Vždyť jsou určeny pro ty nejmenší, naše děti. Proto je zde Sterilizátor kojeneckých lahví Topcom 200. 

Sterilizátor je pohodlný a snadno použitelný. Pojme až 5 standardních lahví (klasický tvar, i s širším hrdlem) současně.

Použití je tak snadné. Lahve stačí vložit do nádoby, uzavřít a při minimálním výkonu 1 100 W jsou lahve skvěle sterilizované. A jak dlouho to trvá? Pouhé 4 min. Ano, tak rychle a snadno to lze. Už žádné trápení s dlouhým mytím.

Sterilizátor kojeneckých lahví Topcom 200 Vám ušetří čas, který můžete využít k tolik potřebnému odpočinku od Vaší ratolesti.

Díky kompaktnímu designu se vejde do většiny mikrovlnných trub. Abyste se nepopálili od horkých sterilizovaných lahví, jsou do balení přidány kleště na lahve pro snadnou manipulaci. Tak neváhejte a pořiďte si tento sterilizátor Topcom 200.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang