Konec zaprášeným sáčkům u vysavače

Spotřebiče

Už vás rozčiloval prasklý sáček ve vysavači, nebo když jste vyndávali pytel z vysavače tak se vám vysypalo smetí na koberec? Teď je tomu konec díky nádobě na smetí. Tento vysavač zamává jak s prachem tak i s velkými nečistotami. Přesvědčte se sami.

Mluvíme o vysavači Electrolux ZSC 6910 SuperCyclone, už jen samotný název SuperCyclone nám napoví že se nejedná o smetáček, nýbrž o vysavač, který se při luxování promění v živý cyklón a vyluxuje vše co mu brání v cestě. Vysavač Electrolux ZSC 6910 SuperCyclone pracuje o výkonu 1800W a nečistoty shromažďuje do 2,75 litrové nádoby, což uznáte sami že je dost velká nádoba a nemusíte každý den chodit ke kontejneru na odpadky kvůli vyprázdnění nádoby. Vyprazdňovat a umývat můžete tak často, jak jen budete chtít.

U tohoto vysavače Electrolux ZSC 6910 SuperCyclone se myslelo i na snadný úklid, díky nárazníkům které udržují stabilizaci, můžete vysávat i schody, dále má příchytky pro snadné uskladnění jak ve vzpřímené poloze tak i příchytky pro zajištění trubek při skladování, má pohodlné tlačítko navijáku kabelu jak pro ovládání rukou tak i nohou, potřebujeteli přidat výkon, není problém, díky regulaci výkonu si můžete nastavit výkon jaký právě potřebujete. Electrolux ZSC 6910 SuperCyclone nabízíme i s hubicí na čalounění pro sedačky a textilie, dále podlahovou hubici na koberce nebo tvrdé podlahy.

Chcete-li zažít hurikán ve vaší domácnosti, vřele doporučuji tento vysavač. Zamává s vašimi nečistotami snadno a rychle. Vysavač Electrolux ZSC 6910 SuperCyclone je ten pravý pomocník pro precizní úklid vaší domácnosti.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang