Kontaktní grily

Dílna, stavba a zahrada

Grily a krby patří neodmyslitelně k nádherné atmosféře léta a prázdnin. Grilování si oblíbilo mnoho lidí, zejména pak příznivci dobrého jídla, příjemného prostředí a zábavy s přáteli. Zahradní krby jsou velmi užitečné k přípravě specialit z masa a zeleniny. Jsou vhodné především pro chataře, kutily a všechny, kteří milují odpočinek pod širým nebem. Kontaktní grily jsou dalším z typů zahradních grilů, které je u nás možno zakoupit. V této kategorii nabízíme produkty značek Campingaz.

Jak kontaktní grily fungují?

Tyto grily jsou vyrobeny z velice kvalitních nerezových materiálů. Jedná se o výkonné přístroje schopné rychle připravit nejen masové plátky, ale také například rozpékat sendviče. Kontaktní grily umožňují takový způsob grilování, při kterém je pokrm v bezprostředním kontaktu s rozžhavenou grilovací plochou. Tato plocha je většinou vyrobena z materiálu, který je rozžhaven přímo plamenem nebo elektricky.

Především pro milovníky pečení a smažení jsou vhodné právě kontaktní grily. Patříte mezi ně? Pak už stačí si vybrat jeden z našich kontaktních grilů a můžete začít zvát hosty na svou premiérovou zahradní grilovací párty. Uvidíte, že s kontaktními grily to bude nejen snadné, ale i zábavné!

Jaké funkce mohou kontaktní grily mít?

Tyto typy grilů jsou vybaveny několika litinovými hořáky (včetně rozpalovačů tepla), které umožňují nezávislé grilování v každé části grilu. Grilovací plocha je rozdělena na litinový rošt a litinovou plotnu. Pomocí ovládacích knoflíků lze pohodlně regulovat teplotu. Výsuvný lapač tuků zajišťuje zdravý a snadný provoz. Ploché víko grilu slouží při grilování jako zástěna proti větru. Kontaktní grily neslouží jen ke grilování, ale také k porcování masa (pomocí postranního stolku) či k přípravě příloh a omáček (pomocí přídavného postranního vařiče). Pro zavěšení grilovacího náčiní mohou sloužit postranní háčky.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang