Krabička, která opravdu těsní

Domácnost a nábytek

Určitě to sami znáte a nejednou se vám to stalo. Ráno si s úsměvem na rtech nesete do práce výbornou omáčku od maminky a už se těšíte na tu baštu k obědu. Ale pak v práci zjistíte, že krabička netěsnila tak dobře, vy máte po obědě a zaschlou omáčku ještě odpoledne drhnete z tašky.

Už jen těžko pak někdy v budoucnu budete mít důvěru vzít si do práce nějaký další tekutý oběd, natož třeba polévku. Pochroumanou důvěru ale může zachránit Tescoma a její perfektně těsnící gastroboxy!

Na začátek tu pro vás máme sadu dóz Tescoma FRESHBOX, která obsahuje 5 krabiček různých velikostí obdélníkového tvaru. Tyto dózy jsou vybaveny dokonalým silikonovým těsněním, díky kterému vám neunikne ani kapka tekutiny. Uzávěr je nejen vodotěsný, ale také vzduchotěsný a tak jsou dózy vhodné nejen pro přenáší potravin, ale jejich využití naleznete i při skladování. Potraviny tak vydrží déle čerstvé a svěží.

Dózy Tescoma FRESHBOX jsou vyrobené z odolného plastu a jsou určeny pro použití v ledničce, mrazničce i mikrovlnné troubě a lze je samozřejmě mýt i v myčce. Objem krabiček je od 0,2 litru až 2,5 litru, takže jejich využití v domácnosti je opravdu široké a snadno poslouží jak na uložení malé svačiny až po zamrazení polévky pro celou rodinu!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang