Krásné nehty jednoduše a z pohodlí domova

Domácnost a nábytek

Nejste úplně spokojeni s úpravou Vašich nehtů? Už delší dobu uvažujete, že by potřebovaly radikální úpravu od profesiónála? S elektronickou manikúrou své problémy můžete jednoduše vyřešit a nemusíte se objednávat k drahým specialistům, kteří tvoří zdobení gelových nehtů. Pravidelnou údržbou docílíte krásných a zdravých nehtů.

Nabízíme Vám profesionální manikúru set Ardes M287, která slouží k ošetření nehtů a kůžičky jak na rukou, tak i na nohou. V této kazetě naleznete 7 různých nástavců, které se podle potřeby připojí na flexibilní rameno.

Nástavce slouží pro obroušení a vyhlazování hrubých a tvrdých nehtů a k obroušení rohů nehtů. Kartáč má funkci čistící a leštící, k doleštění složí leštící nástavec, který nehty i zaobluje. K odstranění kůžičky na povrchu nehtů slouží poslední nástavec. Je možné si volit při úpravě nehtů různé rychlosti a směry. Celá sada je v luxusním pouzdru elegantní bílé barvy.

Vždy když máte volnou chvilku, třeba u sledování oblíbeného seriálu, se můžete jednoduše s manikúrou set Ardes M287 věnovat zkrášlování Vašich nehtů.

Plesová sezóna je v plném proudu a každá z nás si jistě přeje být za dámu na takovéto společenské akci. Krásně upravené nehty jsou základ a ty si můžete vytvořit právě díky manikúře set Ardes M287!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang