Máte chuť na krocana, husu, rybu či nějaký sladký moučník?

Spotřebiče

Nejen tyhle dobrůtky se dají udělat v troubě Whirlpool AKZ 433 IX. Pro snadnější pečení je přiložena v návodu na použití tabulka pro pečení, kde se dozvíte jakou funkci máte použít samozřejmě s doporučenou teplotou a dobou pečení pokrmu.

Tato trouba Whirlpool AKZ 433 IX je vestavná, v provedení nerez. Ovládání trouby je tlačítkové a pro snadnou kontrolu teploty v troubě je zde displej s hodinami a je možné nastavit i minutku. Spotřeba elektrické energie neboli energetická účinnost je třídy A. Čekáteli návštěvu a uvařili jste či upekli pokrm dříve, je určitě na místě funkce „nízkoteplotní duální funkce“, která umožňuje udržet jídlo v teple při teplotě 35°C nebo 60°C, tato teplota je též vhodná k rozmrazování či kynutí těsta.

Další funkcí je statický horní a spodní ohřev který je při teplotě 50°C až 250°C a používá se pro tradiční pečení jídla, ať už je to zvěřina, cukroví, maso či pizza. Trouba Whirlpool AKZ 433 IX má také funkci gril, která je nejvhodnější na grilování menších kousků ať už jsou to buřty, klobásky nebo topinky. Otočný gril plně nahrazuje funkce gril + ventilátor, je vhodná pro pečení velkých kusů masa.

Rovnoměrným pečením se krátí čas a šetří se i elektrická energie a proto je vhodné využívat také funkci ventilátor + statický horní a spodní ohřev. Pečeteli buchtu, rohlíky nebo rozmrazujete, bude se vám hodit funkce ventilátor s kruhovým topným tělesem a ani při použití více plechů najednou nehrozí smíchání vůní různých pokrmů.

Určitě jste poznali, že tato trouba by se vám hodila domů díky svým funkcím a to jich má ještě víc, v tomto článku se popsali jen ty nejpoužívanější. Nečekejte až se tento výrobek vyprodá a kupte si tuto troubu Whirlpool AKZ 433 IX co nejdříve. Tak vaření zdar!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang