Kulma Remington AS 1201 multistyler – ideální pro jemné vlasy

Spotřebiče

Potřebujete o své vlasy pečovat s co největším stupněm ochrany? Chcete je hýčkat osvědčenými technologiemi a kvalitou? Pak byste měli zvolit výrobky firmy Remington. Z jejich resp. naší nabídky vám doporučujeme 1 200 W ionizační multifukční horkovzdušnou kulmu AS 1201, která je vhodná i pro jemné vlasy.

Ideální pro jemné vlasy je Remington Professional 1200W Ionic (AS1201). S touto profesionální sadou, vybavenou celou řadou nástavců, můžete vytvářet nezpočet jemných stylů. Žehlete, natáčejte, vytáčejte, uhlazujte, dodávejte objem a vysoušejte – to vše s jením přístrojem. S Ionizační horkovzdušnou sadou jsou možnosti nekonečné!

Do bohaté výbavy této sady patří oboustranný katáč 25 mm kulma pro jemné lokny, 25 mm kulatý kartáč s termálními štětinkami, 30 mm kulatý kartáč se zatahovacími štětinkami a také šikovný profesionální skladovací a přenosný kufřík. Do něj si pohodlně naskládáte tuto výkonnou, 1200 W silnou kulmu, kterou si můžete nastavit až na tři různé rychlosti/teploty, včetně studené vlny.

Tři roky záruka je jasným důkazem, že kulma AS 1201 je špičkovým výrobkem, kterému můžete věřit. K okamžitému odběru máme také další kulmy Remington, které si nezapomeňte prohlédnout a porovnat.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang