Kvalita při sušení – sušičky Whirlpool

Spotřebiče

Vyprané prádlo je třeba před žehlením či přímým užíváním usušit. O tom určitě netřeba debatovat. Otázkou tedy zůstávají možnosti, jakým způsobem suchého prádla dosáhnout. Časem šetřící a pohodlím překypující je možnost usušení prádla v sušičce. My vám dnes několik kvalitních sušiček představíme. Jedno mají společné – jsou od společnosti Whirlpool.

Se sušákem umístěným na balkóně či zahrádce při rodinném domu jistě nemáte se sušením problém. Nicméně otázka práce a časové náročnosti má v tomo případě jasnou odpověď. Zkuste to jinak! Sušička vám vaše prádlo mnohem lépe připraví k následnému žehlení. A je-li prádlo již dále nežehleno, vypadá hned po usušení mnohem lépe, než po běžném “oschnutí” na sušáku. Zkuste to se sušičkami Whirlpool.

Díky speciálním mezikusům si můžete koupenu uzpůsobit dle svého a v případě menšího prostoru postavit sušičku třeba i na vaši pračku s předním plněním. Stejně tak můžou stát vedle sebe bok po boku a tvořit tak “jednolitý kus”.

A jakými dovednostmi se sušičky od společnosti Whirlpool mohou pochlubit? Jednou ze žádaných funkcí je bezpochyby tzv. šestý smysl. Tato technologie automaticky přizpůsobuje sušení tak, aby nejlepší výsledky sušení šly ruku v ruce s nejmenší možnou spotřebou energie. Daný spotřebič si sám zvolí nejvhodnější teplotu (s ohledem na různé druhy prádla), minimalizuje čas sušení a po celou dobu monitoruje průběh procesu. Ten zastaví přesně v okamžiku, kdy je prádlo definitivně suché.

Mezi další užitečné funkce patří možnost odložení startu sušení až o 24 hodin, což je vhodné zejména ve dnech, kdy je rozdílná sazba za spotřebu elektrické energie. Široký otvor pro vkládání, možnost otevření dveří až do úhlu 180° a také možnost zvolení si buď pravo- nebo levotočivého otevírání dveří dělají ze sušiček Whirlpool opravdu kvalitní a žádané přístroje.

V nabídce společnosti Whirlpool jsou dva druhy sušiček. Odvětrávací (ventilační) typ sušiček (modely AWZ 7466 a AWZ 3303) potřebují ke svému chodu zajistit odvětrávání par ventilační šachtou. Druhý typ představují kondenzační sušičky (modely AWZ 8676, AWZ 8678 a AWZ 6460). Tyto sušičky se používají v případě, kdy není možné instalovat sušičky ventilační.

Na některé modely sušiček se nyní vztahuje akční cenová nabídka se slevou až 40% a proto neváhejte a vyberte si z naší nabídky ještě dnes!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang