Lahodná chuť kávy

Spotřebiče

Co Vás nejlépe nakopne hned po ránu? Kávovar jednoznačně patří do každé domácnosti. Tento designový kávovar Vás nejenom nastartuje, ale také jeho vzhled zlepší Vaší kuchyň. Proč se trápit s přípravou obyčejné rozpustné kávy. Není nad to si užít chuť kávy jako z opravdové kavárny.

Kombinovaný kávovar Espresso DeLonghi BCO 260 CD slouží pro přípravu skvělého espresa, cappuccina a současně překapávané kávy nebo kávy z ječmenné náhražky. Kávovar si tak užijí nejen milovníci pravého espresa, ale také milovníci cappuccina, tedy především dámy.

Mléko, pára a vzduch se perfektně promísí, a vytváří tak bohatou krémovitou pěnu pro skvělou chuť cappuccina. Tento praktický typ espressa je vybaven řadou užitečných doplňků a možností nastavení přípravy kávy dle vlastních požadavků. Kávovar má nerezový bojler pro delší životnost a funguje na samospouštěcím systému.

Spínače jsou osvětlené pro snadnou manipulaci. Další vymožeností je systém “Disco crema” pro hustou pěnu na kávě. Kávovar zvládne i překapávanou kávu. Díky přepínači na aroma si můžete vybrat i požadované aroma kávy od slabé po silnou. Pokud chcete, aby vaše káva vydržela stále teplá, můžete využít nahřívací plotýnku pro konvici.

Ta udrží vaši kávu v požadované teplotě. Pokud Vás tento kávovar nadchl, využijte 31% slevy a objednejte si Espresso DeLonghi BCO 260 CD. Kombinace 2 v 1 – lahodná káva a moderní design.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang