Lávové grily

Dílna, stavba a zahrada

K atmosféře prázdnin, léta a dovolené neodmyslitelně patří nejen koupání, ale také grilování. Milujete dozlatova opečené, křupavé maso? Rádi grilujete, ale vadí vám, že je to nezdravé? Hledáte co nejzdravější způsob grilování? Nabízíme zahradní lávové grily, se kterými je váš problém vyřešen. Kategorie lávové grily obsahuje výrobky značky Campingaz. Už nikdy nebudete muset chodit na grilování k sousedům, nyní můžete udělat zahradní párty na své vlastní zahradě se svým vlastním grilem.

Jak lávové grily fungují a v čem vynikají?

Lávový kámen je přírodní materiál pocházející z dnes již vyhaslých sopek, který velice rychle vstřebává teplo. Odborníci na zdravou výživu dávají před tradičním opékáním u ohýnku či na dřevěném uhlí přednost grilům s lávovými kameny. Jako zdroj tepla využívají lávové grily plynový hořák, nad kterým jsou umístěny lávové kameny. Lávové kameny jsou zahřívány plynovým hořákem, vstřebávají teplo a přenáší jej na grilovací rošt.

Obrovská výhoda, kterou lávové grily mají, spočívá ve schopnosti lávových kamenů vstřebat velké množství tuku, který odkapává z grilovaného masa. Zabraňuje tedy jeho nežádoucímu vzplanutí a vzniku škodlivých látek. Nezanedbatelnou výhodou je také samočisticí schopnost, díky které už nikdy nebudete muset odstraňovat tuk a popel. To vše dělá z lávových grilů jedny z nejžádanějších pro zahradní grilování.

Jak se lávové grily používají?

Tyto zahradní grily jsou vybaveny dvojitým litinovým hořákem a umožňují nezávislé grilování na polovině nebo na celé ploše grilu. Pomocí ovládacích knoflíků lze pohodlně regulovat teplotu. Pro sledování pokrmů je k dispozici teploměr a okénko ve víku. Lávové grily neumožňují jen grilování, ale můžete na nich provádět mnohem více činností. Pro přípravu a porcování masa slouží postranní kovový stolek. Výborný je také postranní vařič pro přípravu omáček či příloh. Pro pozvolné grilování nebo ohřívání může sloužit vyklápěcí rošt. Lávové grily mají elegantní design, díky kterému bude vaše zahradní párty ještě neodolatelnější.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang