LCD už není “in”, přejděte na LED

Spotřebiče

Pokud přemýšlíte o koupi nového televizoru, tak vám dnes nabídneme něco extra, co Vám „vytře“ zrak a zpříjemní Váš relax u televizoru na maximum.

Na televizoru se už nedají pouze sledovat různé programy, ale s LED televizorem LG 42LS570S si nyní můžete prohlížet například i obsah svých fotoaparátů, kamer či mobilních telefonů, tudíž již nemusíte fotografie a jiné soubory vypalovat na CD, stačí obrázky přes drát nebo Wi-Fi přehrát do televizoru.

LED televizor LG 42LS570S má také tzv. „EPG program“, což nahrazuje papírový televizní program, jelikož funkce EPG zobrazuje vysílání televizních stanic na 7 dní dopředu, plus u většiny pořadů se dá najít také krátký popisek.

Tento LED televizor LG 42LS570S se dále řadí mezi SMART TV, což znamená, že má plnohodnotný internetový prohlížeč a podporuje různé prémiové aplikace. Toto je ale pouze stručný „výcuc“ ze všech možných vlastností a předností, kterými LED televizor LG 42LS570S disponuje. Tak neváhejte a pořiďte si tento novodobý typ televize a už si nebudete umět představit život bez ní.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang