Léto a grilování patří neodmyslitelně k sobě

Dílna, stavba a zahrada

Jelikož se léto rozjelo v plném proudu, začala nám i sezóna opekání, grilovaní a rožnění. Romantické opekání buřtů nad ohýnkem je sice klasikou, která se výborně hodí například při stanování s přáteli, pokud ale chceme doma uspořádat zahradní párty a pohostit všechny návštěvníky profesionálně připraveným masem, neměli bychom se spokojit pouze s ohništěm. Na takovéto příležitosti je tu lávový gril Campingaz RBS Classic!

Lávový gril Campingaz RBS Classic používá technologii umístění dvou keramických hořáků, nacházejících se po bocích vany. Gril Campingaz má piezoelektrické zapalování a teplotu si můžete pohodlně regulovat dle své vlastní potřeby.

Součástí grilu jsou i dva postranní stolky, z nichž jeden je sklopný, díky kterým bude grilování většího množství pochutin přehlednější a pohodlnější. V žádném případě nemusíte mít strach, že by se vám velké množství masa na gril nevešlo – grilovat můžete na ploše 1600 cm2. Zdrojem energie je propanbutanová lahev a v ceně grilu jsou 3 kg lávových kamenů.

Tak neváhejte, kupte gril a uspořádejte grilování pro rodinu a přátelé. V sekci zahradní grily si vyberte ten nejlepší pro vás!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang