Jak to jen dělá? Levitační karta boří všechny fyzikální zákony

Domácnost a nábytek

Na rovinu. Jak to ta levitační karta dělá vám tu neprozradíme. Rozhodně vám ale popíšeme, co to vlastně dělá. Levitační karta je velmi netradiční karta, která umí něco, co odporuje všem zvyklostem a zákonům fyziky. Levitační karta vám zamotá hlavu. Samozřejmě jen do doby, než na kouzlo přijdete, což se samozřejmě stane. Ale i poté můžete všechny ostatní zmást a uvést do rozpaků. Dlouholetá studia jsou vám u tohoto kouzla k ničemu. Poznejte levitační kartu a její báječný trik.

Představte si papírovou hrací kartu a ní položenou sirku. Soutěžní úkol zní: bez použití rukou dostat sirku do vzduchu. Stavte se třeba na hlavu, nepřijdete na to. Pak ale není nic snažšího, než si tuto záhadnou levitační kartu pořídit a všemu přijít řádně na kloub. Kartu vezměte do dlaně a prsty stlačte k sobě. karta se prohne směrem dolů a sirka? Ta se vznese do vzduchu. Něco s magnetem? Nějaká mimozemská technologie? Čáryfukova kouzla? Jak to je vám vážně neprozradíme. Ale to snad ani sami nechcete. To je jako prozradit konec filmu předem.

Pokud se nám podařilo nasadit vám “brouka do hlavy”, nevěšte hlavu a objednejte si tento skvělý produkt jednoduše z našich stránek. Levitační karta není jediné, co v rámci originálních gadgets produktů nabízíme. Podívejte se na naše “hitovky“.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang