Máte malou kuchyň?

Spotřebiče

Pokud nedisponujete velkou kuchyní a potřebujete jakýmkoliv způsobem ušetřit místo, například na kuchyňské lince, tak se vám určitě vyplatí pořídit nějakou menší varnou desku, která kromě místa ušetří také vaše peníze. Dnes pro vás máme tip na jednu takovou.

Jedná se o indukční vařič Sencor SCP 5404GY, který disponuje sklokeramickou technologií pro snadnou a hygienickou údržbu a beztlačítkovým provozem s dlouhou životností.

Výhodou indukčních vařičů je, že varná deska je na dotyk studená, jelikož se díky indukci vytváří teplo přímo v nádobě. Vaření se tak stává i znatelně bezpečnějším. Další výhodou je vysoká úspora času a elektrické energie při vaření, včetně minimální tepelné ztráty.

K dispozici jsou vám dvě nezávislé indukční varné zóny o průměru 167 mm a 145 mm, které jsou vhodné pro průměry nádobí od 12 do 19 cm. Pohodlně tak na tamto vařiči připravíte, co potřebujete.

Indukční vařič Sencor SCP 5404GY dále nabízí možnost regulovat teplotu v rozmezí 60 až 240 °C a to v krocích po 20 °C a také 10 přednastavených stupňů ohřevu. Předností je také velký a dobře čitelný LCD displej a protiskluzové nožky.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang