Měřte vzdálenosti za pomoci laseru – Měřič vzdálenosti Bosch DLE 70

Dílna, stavba a zahrada

Už se vám určitě někdy stalo, že jste potřebovali zjistit nějakou větší vzdálenost a po ruce žádný vhodný měřící nástroj. Pravítko nepoužitelné, metr příliš krátký a skládat jednotlivé metry za sebe a hodnoty sčítat? Přece musí existovat snažší způsob! Existuje. Moderní přístroje měří vzdálenosti laserem a dokáží vám v okamžiku sdělit hodnoty deseti násobně větší, než by zvládl obyčejný metr. A umí to mnohem přesněji. Umí to i laserový měřič vzdálenosti Bosch DLE 70.

S možností měřit až sedmdesáti metrové délky a s ochranou proti působení prachu a stříkající vodě je měřič vzdálenosti Bosch DLE 70 vhodný zejména na stavby. Jeho použitelnost není však títmo faktem nijak omezena a své uplatnění může najít kdekoliv jen budete potřebovat. Měření délek je s tímto měřičem vzdáleností nyní mnohem rychlejší a to až desetkrát rychlejší díky speciálním funkcím “zeď” (plocha), “minimum” a “maximum”. Nejmodernější laserová technika vám dovolí měřit vzdálenosti až 70 metrů. Snadno se s tímto přístrojem dostanete do těžko přístupných míst a rohů. Práci vám navíc usnadní šikovné funkce jako trvalé měření, nepřímé měření délky či funkce sčítání a odečítání naměřených vzdáleností. Rozměry měřiče Bosch DLE 70 jsou akorát pro vaši kapsu a tak ho lehce schováte a přemístíte kamkoliv budete potřebovat.

Na stavbě se bude hodit celá řada výrobků z naší nabídky nejrůznějšího nářadí. S měřičem vzádlenosti Bosch DLE 70 vám určitě pujde práce, ať už na čemkoli, rozhodně lépe a rychleji.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang