Míchání, sekání či mixování jako jedna báseň

Spotřebiče

V cuku letu zamíchat těsto, nastrouhat zeleninu na salát, umixovat letní ovocný koktejl a je hotovo. Kuchyňský robot, který splní vaše požadavky a ještě vám zbude čas si odpočinout. Kdo by nechtěl strávit méně času u vaření a přípravy jídla?

Jestli patříte mezi ty, co si rádi udělají chvilku a odpočinou si, určitě zpozorněte. Univerzální kuchyňský robot Bosch MUM 4657 The One je opravdový pomocník! Díky multifunkčnímu rameni dokážete rychle vyměňovat nádoby určené na tento přístroj.

Na míchání použijete místu a šlehací či míchací metly, pro mixování otočíte ramenem dolů a vložíte mixér, dále pro mletí stačí rameno otočit nahoru a vložit nástavec na mletí. Vše jde jednoduše a rychle.

Pro lepší stabilitu má kuchyňský robot Bosch MUM 4657 The One přísavné nožičky, nehrozí tak cestování přístroje po pracovní desce a díky přihrádce na kabel vám nebude nic překážet, až budete přístroj uklízet. Vysoká bezpečnost je zajištěna pojistkou opětovného zapnutí a dále je zde ochrana proti přetížení motoru.

V balení tedy naleznete multifunkční robot Bosch MUM 4657 The One, plastovou míchací mísu, průhledný kryt proti odstřikování s plnícím otvorem, hnětací háky, šlehací a míchací metly, stojánek na příslušenství, průběhový krouhač s krájecím, strouhacím a krouhacím kotoučem, mixér z umělé hmoty, masomlýnek a navíc kotouč na přípravu bramborových knedlíků.

Vše je připraveno ihned k použití po vybalení, můžete hned začít chystat oběd či večeři a překvapit svojí rodinu novými recepty, které rychleji díky tomuto přístroji zvládnete připravit.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang